Aperol Bus po raz kolejny rusza w letnią trasę po Polsce!

25-05-2018

24 maja Aperol Bus ruszył w trzeci tour po Polsce. Charakterystyczny, pomarańczowy foodtruck odwiedzi największe miasta i najważniejsze festiwale muzyczne by serwować kultowy Aperol Spritz.

Pomarańczowy bus marek Aperol i Gancia, poza serwowaniem najpopularniejszego drinka tego sezonu, czyli Aperol Spritz, promować będzie także kulturę aperitivo. Jest to tradycja luźnych spotkań w gronie przyjaciół, przy kieliszku lekkiego alkoholu i stole suto zastawionym przekąskami. To doskonały pretekst do wspólnego spędzania czasu czy popołudniowego odpoczynku od codziennych zajęć i obowiązków. W pomarańczowej strefie Aperol Busa każdy będzie mógł zasmakować życia w iście włoskim stylu: przy muzyce, grach i najmodniejszym, włoskim drinku Aperol Spritz. W tym sezonie poza Aperol Busem będziecie mogli spotkać również specjalnie przygotowany, rowerowy bar.

Aperol to kultowy, włoski produkt. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. To znany na całym świecie aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, będący połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwowany jest w połączeniu z prosecco Gancia, wodą gazowaną i plastrem pomarańczy, pod postacią koktajlu Aperol Spritz. To idealny drink na nieformalne spotkanie, rozpoczęcie przyjęcia czy po prostu jako miły przerywnik dnia. Gancia, to najstarsza, włoska marka produkująca wina musujące. Legitymując się ponad 165-letnią historią, stanowi esencję włoskiego ducha w stylowym wydaniu.

Wizyta Aperol Busa i rowerowej strefy barowej będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, dlaczego Aperol Spritz jest  jednym z najpopularniejszych drinków w Europie.

Szczegółowe informacje, aktualności oraz dokładna mapa trasy Aperol Busa dostępne będą na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/aperolpolska

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.