Aperol Spritz on Tour – ciesz się wakacjami z Aperolem!

01-06-2016

Designerski, pomarańczowy bus w trakcie trasy Aperol Spritz on Tour odwiedzi nadmorskie kurorty i największe miasta w Polsce, by serwować kultowy drink Aperol Spritz w najlepszym, włoskim wydaniu.

Aperol Spritz on Tour to trasa, która przebiegać będzie przez największe kurorty i miasta Polski, a także największe festiwale muzyczne. Aperol Bus, który w ramach trasy odwiedzi te miejsca, promować będzie kulturę aperitivo, czyli włoskiego smakowania życia. Aperitivo to tradycja luźnych spotkań w gronie przyjaciół, przy kieliszku lekkiego alkoholu i stole suto zastawionym przekąskami. To doskonały pretekst do wspólnego spędzania czasu czy popołudniowego odpoczynku od codziennych zajęć i obowiązków. W pomarańczowej strefie obok Aperol Busa każdy będzie mógł zakosztować włoskiego Dolce Vita przy akompaniamencie dobrej muzyki, najmodniejszego, włoskiego drinka Aperol Spritz i lekkich przekąsek. Na gości strefy będą też czekać liczne konkursy i niespodzianki.

 

Aperol to kultowy, włoski alkohol. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. To znany na całym świecie aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, będący połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwowany jest w połączeniu z prosecco, pod postacią koktajlu Aperol Spritz. To idealny drink na nieformalne spotkanie, rozpoczęcie przyjęcia czy po prostu jako miły przerywnik dnia. Aperol Spritz on Tour będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, dlaczego na punkcie Aperol Spritz zwariowała już cała Europa. 

 

Szczegółowe informacje, aktualności oraz mapa trasy Aperol Spritz on Tour dostępne są na Facebooku, pod adresem https://www.facebook.com/aperolpolska/app/190322544333196/

 

 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.