Carlo Rossi otwiera sezon na Mini!

23-05-2016

Carlo Rossi, najpopularniejsza marka wina w Polsce, pojawia się w nowej odsłonie – Carlo Rossi Mini. Najbardziej lubiane warianty będą teraz dostępne w małych butelkach, idealnych na jeden kieliszek.

Carlo Rossi Mini to trzy najpopularniejsze warianty, Sweet Red, Pink Moscato i Sweet White Moscato, w innowacyjnej pojemności. To odpowiedź na potrzeby konsumentów i wynik sukcesu, jaki odniosły słodkie wina Carlo Rossi, sprzedając się w ilości już ponad 8 milionów butelek od 2012 roku[1]. Nowa pojemność wpisuje się też w rosnący trend małych opakowań, które są najszybciej rosnącym segmentem wśród win[2]. Carlo Rossi Mini to doskonała propozycja na jeden kieliszek. Idealnie nadaje się też na wieczorną kolację ze znajomymi, czy na spotkanie z przyjaciółkami, bo mieści się do każdej torebki. Dobrze schłodzone Mini wystarczy tylko odkręcić, dodać słomkę i cieszyć się spotkaniem w najlepszym towarzystwie.

 

Carlo Rossi otwiera w tym roku sezon na Mini! Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzeniu nowych butelek, zostaniemy liderami wśród małych opakowań w kategorii wina. W nadchodzącym, letnim sezonie, nasza nowość ma szansę stać się jednym z najmodniejszych dodatków, idealnie pasujących do imprez ze znajomymi i spontanicznych wyjść na miasto.– mówi Katarzyna Kowalczyk, Brand Manager marki Carlo Rossi. Wprowadzenie na rynek Carlo Rossi Mini wspierane będzie materiałami POS, działaniami PR oraz komunikacją w mediach społecznościowych i prasie handlowej.

 

[1] Dane wewnętrzne, 31.03.2016, sprzedaż w butelkach o pojemności 750ml

[2] Dane za Nielsen, Styczeń 2016. Panel handlu detalicznego: cała Polska. Wzrost wartościowy vs PMAT w kategorii do 250ml

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.