Carlo Rossi Refresh z nowymi, orzeźwiającymi smakami

15-05-2018

Po wielkim sukcesie zaprezentowanej w 2016 linii produktów Carlo Rossi Refresh, od kwietniu br. na rynku pojawiły się dwa nowe warianty: Carlo Rossi Refresh Pomegranate i Carlo Rossi Refresh Mixed Berry, o orzeźwiających smakach granatu i owoców leśnych.

Linia produktowa Carlo Rossi Refresh to nawiązanie do sukcesu rynkowego słodkich wariantów wina tej marki. To także odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy cały czas poszukują win w lekkim, odświeżającym stylu. Po wprowadzeniu Carlo Rossi Refresh Peach i Strawberry o orzeźwiających smakach brzoskwini i truskawki, marka wprowadza teraz dwa zupełnie nowe warianty o smakach granatu i owoców leśnych. Nowe propozycje Carlo Rossi Refresh o lekko musującym profilu idealnie pasować będą na ciepłe wiosenne i letnie wieczory w nadchodzącym sezonie. Carlo Rossi Refresh Pomegranate charakteryzuje się wyraźnie wyczuwalnym aromatem granatu, natomiast Carlo Rossi Refresh Mixed Berry to wariant o odświeżającym i słodkim aromacie znanych wszystkim dobrze owoców leśnych.

Carlo Rossi Refresh Pomegranate i  Carlo Rossi Refresh Mixed Berry to dwie absolutnie nowe propozycje w naszej ofercie. Rozwijają linię produktową Carlo Rossi Refresh o kolejne dwa lekkie alkohole charakteryzujące się naturalnymi smakami znanych polskim konsumentom owoców. Mamy nadzieję, że nowe warianty Carlo Rossi Refresh staną się kolejnym rynkowym hitem naszej marki. – mówi Katarzyna Kowalczyk, Senior Brand Manager marki Carlo Rossi.

Carlo Rossi to najlepiej sprzedająca się i najbardziej innowacyjna marka wina w Polsce. Warianty Carlo Rossi Refresh otworzyły zupełnie nowy segment w swojej kategorii rynkowej, identyfikując nowe okazje do spożywania wina  i podwajając jednocześnie liczbę jego konsumentów. Carlo Rossi Refresh okazały się rynkowym sukcesem, notując ogromną dynamikę sprzedaży i szybko zyskując uznanie konsumentów. Jednocześnie nowe propozycje marki odpowiadają za ponad 1/3 wzrostu całej kategorii w 2017 roku[1]. Nowe warianty to bezpośrednia kontynuacja sukcesów marki Carlo Rossi, która w ciągu ostatnich 5 lat zanotowała wzrost sprzedaży aż 30%[2]. Co dziesiąty kieliszek wina w Polsce, to właśnie Carlo Rossi!

Carlo Rossi Refresh Pomegranate i Carlo Rossi Refresh Mixed Berry na półkach sklepów w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego pojawił się na początku kwietnia br. Nowe warianty Carlo Rossi Refresh dostępne są w opakowaniach o pojemności 750ml.

[1] CEDC za Nielsen, dane panelu handlu detalicznego, styczeń-listopad, Cała Polska

[2] j.w.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.