CEDC International z tytułem TOP Pracodawcy Polski Wschodniej 2018!

09-10-2018

Podczas uroczystej gali finałowej tegorocznej edycji Wschodniego Kongresu Gospodarczego, która odbyła się 3 października w Białymstoku, producent Żubrówki został nagrodzony prestiżowym tytułem za opartą na tradycji produkcję i odpowiedzialną, opartą na współpracy kulturę organizacyjną.

Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku to poświęcony najważniejszym dla gospodarki Polski wschodniej kwestiom dwudniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem około półtora tysiąca gości z Polski i z Europy, reprezentującymi świat polityki i biznesu. Z roku na rok Kongres zyskuje coraz większe uznanie ze strony środowisk gospodarczych i samorządowych, stając się trwałym elementem cyklicznej debaty publicznej na temat perspektyw i możliwości stojących przed wschodnimi regionami Polski. Podczas tegorocznej gali finałowej Kongresu już po raz czwarty zostały wręczone nagrody TOP Pracodawców Polski Wschodniej.

Wyróżnienie wręczone CEDC International podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku wiele dla nas znaczy – powiedział Krzysztof Kouyoumdjian, Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych CEDC International. Tytuł TOP Pracodawcy Polski Wschodniej traktujemy jako docenienie wysiłków i pracy zespołowej wszystkich naszych pracowników, dzięki którym jesteśmy nie tylko liderem branży, lecz również miejscem, w którym warto rozwijać swoje zawodowe umiejętności i kariery.

Celem projektu TOP Pracodawcy Polski Wschodniej jest wyłonienie grona wyróżniających się pracodawców firm z pięciu wschodnich województw naszego kraju, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Nominacji i wskazań w konkursie dokonały władze samorządowe poszczególnych województw: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego i świętokrzyskiego, a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości. Po raz pierwszy na najlepszego pracodawcę mogli głosować także internauci. Wybór laureatów został dokonany w oparciu o następujące kryteria: wpływu działalności pracodawcy na rozwój gospodarczy regionu, wkładu w rozwój rynku pracy, innowacyjności, relacji z pracownikami oraz współpracy z lokalną społecznością.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.