Galeria i pop-up bar włoskiej legendy w warszawskiej Hali Gwardii

17-12-2018

Dla wszystkich fanów sztuki, mody i włoskiego stylu Campari przygotowało najgorętsze miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Legendarna marka przeprowadziła gości przez świat smaku, koloru, zapachu i dźwięku.

Campari od zawsze związane jest ze światem sztuki. Od samego początku istnienia pochodząca z Mediolanu marka inspiruje i wyznacza trendy w modzie, sztuce czy też szeroko pojętym stylu życia. Teraz atmosfera włoskiego dolce vita stała się dostępna także dla mieszkańców stolicy. W warszawskiej Hali Gwardii Campari otworzyło pop-up bar i najprawdziwszą galerię sztuki REDART, inspirowaną historią krwistoczerwonej marki i jednym z najsłynniejszych koktajli na świecie, Negroni. W tej specjalnie przygotowanej przestrzeni goście mogli delektować się sztuką stworzoną przez młodych artystów przy akompaniamencie pysznych drinków i nastrojowej muzyki autorstwa Noviki, Mary Spolsky czy Buslava. Kuratorem galerii REDART był Mateusz Machalski, a swoje prace zaprezentowali jeszcze Agata Dudek, Bartłomiej Walczuk znany pod pseudonimem Mr. Osom, Małgorzata Nowak i Igor Kubik. Za barem stanęli barmani będący laureatami Campari Academy – zaprezentują kunszt barmański oraz autorskie koktajle bazujące na legendarnym Negroni. To jednak ledwie ułamek atrakcji, które dostępne były w trakcie dwóch pierwszych weekendów grudnia.

Campari to współczesny, przyciągający uwagę klasyk. Receptura, która pozostaje niezmieniona, powstała w Novarze w 1860 r. i jest podstawą kilku najbardziej znanych na świecie koktajli. Campari to napój alkoholowy uzyskiwany z naparu z gorzkich ziół, aromatycznych roślin oraz owoców zmieszanych z alkoholem i wodą. Dzięki żywemu, czerwonemu kolorowi, intensywnym aromatom i inspirującemu smakowi Campari stanowi od zawsze synonim intrygującej przyjemności, rozwijającej się w urzekające smakowe doświadczenie. Wartości te uczyniły markę Campari sławną na całym świecie jako symbol pełnego pasji włoskiego stylu i doskonałości.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.