Intensywny wymiar słodyczy nowego Carlo Rossi

27-09-2017

Głęboki, intensywny smak, z wyraźnie wyczuwalnymi nutami owoców. Tak najprościej można opisać nowe, czerwone wino w rodzinie, Carlo Rossi. Carlo Rossi Intense Sweet Concord, bo o nim mowa, zadebiutuje na rynku i zapewni konsumentkom niezapomniane doznania już tej jesieni.

Nowy wariant Carlo Rossi to słodkie, czerwone wino gronowe stworzone na bazie winogron ze szczepu concord, który gwarantuje doskonałą jakość i smak. Charakteryzuje się bogatym, wielowymiarowym i intrygującym smakiem, o wyczuwalnych owocowych aromatach. Intensywny wymiar słodyczy nowego Carlo Rossi Intense Sweet Concord, zachęca do znalezienia odrobiny czasu  „tylko dla siebie” i zanurzenia się w jego niezapomnianym smaku. Bowiem każda kropla Carlo Rossi Intense Sweet Concord, to niezapomniane bogate doznanie smakowe.

Naszą nową propozycję przygotowaliśmy w oparciu o wyniki badań konsumenckich. Na ich podstawie wiemy, że konsumentki poszukują win z wyższej półki, ale niekoniecznie  wytrawnych i koneserskich. I właśnie Carlo Rossi Concord jest odpowiedzią na tę potrzebę. Nasza nowość, to produkt bardziej premium,  o słodkim, przystępnym smaku – mówi Katarzyna Kowalczyk, Senior Brand Manager marki Carlo Rossi.

Carlo Rossi Intense Sweet Concord oprócz intensywnego smaku, zaskoczy także nową butelką, o zupełnie innym kształcie, który podkreśla, że jest to produkt kategorii premium.

Nowość Intense Sweet Concord to ekskluzywna oferta od Carlo Rossi. Produkt ten z pewnością będzie kontynuacją sukcesu marki Carlo Rossi, która od kliku lat wprowadza innowacyjne produkty, które szybko stają się hitami sprzedaży.

Wprowadzenie nowego Carlo Rossi Intense Sweet Concord wspierane będzie silną kampanią 360*. Składają się na nią materiały POS, ekspozycje i animacje w sklepach, komunikacja w prasie handlowej, kampania telewizyjna oraz działania PR i w kanale mediów społecznościowych. Wino Carlo Rossi Intense Sweet Concord będzie dostępne w sprzedaży od października opakowaniach o pojemności 750ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.