#KrólowieŻycia kierują się instynktem – nowa platforma Bols Platinum

29-04-2016

Marka Bols Platinum startuje z nową platformą kreatywną: #KrólowieŻycia kierują się instynktem, na której znajdzie się m.in. konkurs, przeznaczony dla wszystkich, którzy oczekują od życia czegoś więcej.

Reguły konkursu określa PlatyNowy Król Samku, który jest gwarancją najwyższej jakości oraz nieskazitelnie łagodnego smaku marki Bols Platinum. Przewodzi on prawdziwym Królom Życia. W konkursie #KrólowieŻycia przybierają różne oblicza, ale wszyscy noszą wspólne miano, bo zawsze są w 100% sobą. Każdy król życia jest inny i króluje w innej dziedzinie. Wystarczy zatem, że uczestnik napisze, jakim jest królem i w kilku słowach uzasadni swoje panowanie w konkretnej sferze.

PlatyNowy Król Smaku określił 12 profili tych, którzy królują w poszczególnych sferach życia. Oto 12 opisów Królów Życia, opisanych, przez PlatyNowego Króla Samku. Na ich podstawie każdy z uczestników konkursu, z łatwością odnajdzie sferę, w której może nazywać się królem.

Królowie Wyzwań to tacy, dla których nie istnieją problemy, tylko wyzwania. Stawiają czoła każdej próbie. Inni zawsze dążą do osiągania celu, a ich niezłomność przechodzi do legendy, gdy stają się Królami Sukcesu. Jeśli siła charakteru jest ich powodem do dumy, należą do grona Królów Charakteru, którzy nie wstydzą się emocji w szczególnych momentach. Ramię w ramię z nimi stoją Królowie Braterstwa, gotowi by stanąć murem za swoimi braćmi. Królowie Królów zawsze pozostają w stu procentach sobą, bo wolą podążać własną drogą, niż chodzić na kompromisy. Gdy zamiast żyć, by imprezować – imprezują, by żyć, należą do grona Królów Imprez, prawdziwych władców nocy. 

Jako Królowie Łowów zawsze wracają z polowania z trofeum, którego inni mogą tylko pozazdrościć. Zamiast stać w kolejce, lepiej je stawiać – wiedzą to dobrze Królowie Gestu, którzy w towarzystwie Królów Rozmachu pokazują innym, jak czerpać z życia garściami i celebrować je w pełni. Jeśli rządzą na parkiecie i schodzą z niego jako ostatni są Królami Parkietu. Ukłony należą się Królom Baletów, których matematyka opiera się na mnożeniu zabawy przez dzielenie shotów, co dodaje wartości każdej imprezie. Jako Królowie Spontanu należą do grona tych, dla których weekend może zaczynać się w środę, bo brak planu to najlepszy plan.   

PlatyNowy Król Smaku raz na dwa tygodnie nagrodzi autorów najbardziej kreatywnych propozycji w wyjątkowy sposób. Wybrany Król Życia będzie miał okazję potwierdzić swój tytuł i zaprosić 10 kumpli na królewską imprezę, w najlepszym klubie w jego regionie.  Król Życia wraz ze swoją ekipą spędzi niezapomniany wieczór w towarzystwie marki Bols Platinum. Wszystko, czego potrzeba, by cała grupa zawładnęła nocą w prawdziwie królewskim stylu!

#KrólowieŻycia kierują się instynktem, to kampania na dużą skalę. Z informacją o niej dotrzemy do szerokiego grona konsumentów, poprzez opakowania prezentowe dla Bols Platinum 700 ml, specjalne opakowania promocyjne dla Bolsa Platinum 500 ml, materiały POS oraz działania PR oraz w mediach społecznościowych – mówi Kamil Jędrzejewski, Brand Manager marki Bols Platinum. 

Konkurs na platformie #KrólowieŻycia kierują się instynktem potrwa od kwietnia do końca sierpnia. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.