Legenda Czerwonej Ręki: Zoe Saldana w krótkometrażowym filmie Campari

25-10-2017

Bazując na międzynarodowym sukcesie kampanii z 2017 r., producent Campari, legendarnego włoskiego aperitifu, ogłasza kolejną odsłonę projektu Campari Red Diaries. W tym roku kampania nabiera nowego wymiaru.

Wyreżyserowany przez Stefano Sollimę (znanego z serialu Gomorra i wchodzącego wkrótce do kin filmu Soldado) film, jest kluczowym elementem tegorocznej kampanii. W głównej roli zobaczymy Zoe Saldanę, znaną z m.in. Avatara i Strażników Galaktyki, której towarzyszy włoski aktor Adriano Giannini.

Film zatytułowany „Legenda Czerwonej Ręki” opowiada pasjonującą historię podróży Mii Parc (w tej roli Zoe Saldana), w poszukiwaniu idealnego koktajlu. Podróż ta zaczyna się w Mediolanie – miejscu, w którym narodziła się legenda Campari.

Reżyser Stefano Sollima, korzystając ze swojego doświadczenia przy kręceniu thrillerów, stworzył trzymającą w napięciu i urzekającą historię, w której zabiera widzów w intrygującą podróż dookoła świata. Zoe Saldana w roli Mii Parc jest pełna uroku i finezji, a grający główną rolę męską (Davide, miłość Mii) Adrianno Giannini uosabia włoski styl.

Kampania Campari Red Diaries ma wspaniałą historię, więc byłam zachwycona możliwością wcielenia się w postać Mii Parc w filmie firmującym jej nową odsłonę. – powiedziała Zoe Saldana. To fascynująca rola i spore wyzwanie, aby oddać determinację głównej bohaterki w poszukiwaniu perfekcji. Dodatkowym smaczkiem było to, że film kręciliśmy w Mediolanie, czyli miejscu narodzin legendarnego Campari.

Odnosząc się do kręcenia filmu, Stefano Sollima dodał: Jestem Włochem, więc Campari zawsze było obecne w moim życiu. W związku z tym nie zastanawiałem się zbyt długo nad propozycją udziału w tym projekcie. Zarówno sama kampania, jak i film dają możliwość stworzenia tajemniczego świata, który urzeka widza i sprawia, że nie może on doczekać się dalszej części opowieści.

Legenda Czerwonej Ręki będzie miała światową premierę 30 stycznia 2018 r., a główna uroczystość odbędzie się tam, gdzie wszystko się zaczęło: w Mediolanie. Film będzie również dostępny od 30 stycznia 2018 r. na oficjalnym kanale marki Campari w serwisie YouTube.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.