Matthew McConaughey i marka Wild Turkey pomagają z okazji Święta Dziękczynienia

24-11-2017

Aktor wraz z załogą Wild Turkey przekazał 4500 indyków mieszkańcom Lawrenceburga - miasta, z którego wywodzi się ten legendarny burbon. Marka ufundowała również 50000 posiłków dla najbardziej potrzebujących z okazji zbliżającego się Święta Dziękczynienia.

4. listopada, dokładnie w dniu swoich urodzin, Matthew McConaughey odwiedził siedzibę Wild Turkey. Wraz z legendarnymi Jimmym i Eddiem Russellami oraz grupą pracowników destylarni postanowili osobiście podziękować społeczności małego miasteczka, które od ponad wieku jest domem dla legendarnej marki. W jednej z naszych pierwszych rozmów Jimmy i Eddie powiedzieli mi, że Lawrenceburg to miasto, które daje energię rodzinie Wild Turkey – powiedział aktor. W ten czy inny sposób każdy jest tutaj związany z tą marką. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, że mamy okazję podziękować lokalnej społeczności za wsparcie. Przed zbliżającym się Świętem Dziękczynienia pomysł aby każdej z rodzin podarować tradycyjnego, świątecznego indyka był strzałem w dziesiątkę – dodaje McConaughey. Wraz z 250 ochotnikami z destylarni Wild Turkey, laureat Oscara  zaskoczył mieszkańców odwiedzając ich w domach i wręczając im świąteczne indyki. 

Lawrenceburg jest naszym domem od pokoleń, a ludzie, którzy tu mieszkają podzielają naszą pasję do tworzenia doskonałej whiskey każdego dnia. Chcieliśmy podziękować mieszkańcom Lawrenceburga przed tym tradycyjnym świętem i zachęcić ludzi w całym kraju do sprawienia, aby tego dnia nikt nie był głodny – powiedział Jimmy Russel.  Zgodnie z tą zapowiedzią, marka przekazała zajmującej się walką z głodem organizacji Share Our Strength darowiznę, która zapewni świąteczny posiłek dla 50000 ubogich rodzin z całych Stanów Zjednoczonych.

Na YouTube dostępny jest już wideoklip pt. Tak odwdzięcza się marka Wild Turkey, który przedstawia całą akcję: https://youtu.be/aD5dCMBeySA

Nie są to pierwsze wspólne działania marki Wild Turkey z Matthew McConaugheyem. Aktor związany jest z legendarnym burbonem już od kilku lat, kiedy pierwszy raz odwiedził słynną destylarnię w stanie Kentucky. Poznał wtedy Jimmiego i Eddiego Russellów, mistrzów destylacji marki i członków Kentucky Bourbon Hall of Fame, którzy łącznie pracują w Lawrenceburgu już niemal 100 lat. Zaintrygowany wielopokoleniową rodziną stojącą za słynnym burbonem, McConaughey odkrył przywiązanie marki Wild Turkey do tworzenia tego trunku we właściwy, bezkompromisowy sposób.  Wkrótce dołączył do firmy jako dyrektor kreatywny i od tamtej pory pomaga opowiadać historię marki Wild Turkey za pomocą kampanii reklamowych i innych projektów.

Wild Turkey to prawdziwy burbon rodem z Kentucky. Alkohol o ponad 150-letniej tradycji, powstaje w destylarni założonej w 1869 roku przez rodzinę Ripy, na wzgórzach zwanych Wild Turkey Hills w Lawrenceburgu. To wyjątkowy trunek nie tylko ze względu na swoją wieloletnią tradycję, ale także proces wytwarzania i doskonałą recepturę. Swój szlachetny charakter zawdzięcza między innymi temu, że jest starzony minimum 6 lat i destylowany według najwyższych norm jakości. Z wyróżniającą go, zwiększoną zawartością procentową alkoholu, od lat cieszy się mocną pozycją wśród amerykańskich whiskey, a jego niezmiennej receptury od lat pilnuje legendarna rodzina Russellów.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.