Matthew McConaughey nowym dyrektorem kreatywnym marki Wild Turkey!

06-09-2016

Wild Turkey, legendarna marka burbonu, nawiązała wieloletnią współpracę z laureatem Oscara, Matthew McConaughey; aktor stanie za i przed kamerą, by stworzyć autorską opowieść o historii i dziedzictwie Wild Turkey.

Matthew McConaughey, prywatnie miłośnik marki z Lawrenceburga, kilka lat temu po raz pierwszy odwiedził kultową, położoną nad rzeką Kentucky destylarnię Wild Turkey. To tam po raz pierwszy spotkał dwie legendy: Jimmy'ego i Eddiego Russellów - ojca i syna, którzy przepracowali w destylarni łącznie 97 lat, a ich nazwiska są zapisane złotymi zgłoskami w historii amerykańskiej whiskey. Matthew, znany z niezapomnianych, pełnych pasji ról w filmach takich jak „Witaj w klubie“, „Interstellar“ czy „Detektyw“, zafascynował się niezwykłą historią trzypokoleniowej rodziny, której losy są ściśle połączone z historią legendarnego burbonu. 

„Marka Wild Turkey i jej historia są świadectwem niezwykłej determinacji, by postępować zgodnie z własnymi przekonaniami, niekiedy wbrew popularnym opiniom" – wyjaśnia Matthew.  „Chcę podzielić się tą niesamowitą opowieścią, która w pełni oddaje istotę i wyjątkowość tej marki w nowej odsłonie.“

Wild Turkey to przykład prawdziwego burbonu rodem z Kentucky. Alkohol o ponad 150-letniej tradycji, powstaje w destylarni założonej w 1869 roku przez rodzinę Ripy, na wzgórzach zwanych Wild Turkey Hills w Lawrenceburgu. Wild Turkey jest wyjątkowym trunkiem, nie tylko ze względu na swoją wieloletnią tradycję, ale także proces wytwarzania i doskonałą recepturę. 

Swój szlachetny charakter zawdzięcza między innymi temu, że jest starzony minimum 6 lat i destylowany według najwyższych norm jakości. Z wyróżniającą go, zwiększoną zawartością procentową alkoholu, od lat cieszy się mocną pozycją wśród amerykańskich whiskey. Jego receptury od lat pilnuje legendarna rodzina Russellów.

„Od ponad 60 lat każdego dnia robię to, co kocham. Produkcja whiskey jest pasją każdego z nas, zawsze staramy się robić wszystko jak najlepiej, zgodnie z naszymi przekonaniami" – mówi Jimmy Russell, master distiller Wild Turkey – „Zaszczepić pasję do Wild Turkey nowym generacjom może tylko osoba, która sama jest oddana tej marce i rozumie wyjątkowość Wild Turkey. Matthew bardzo zaimponował mi swoją wiedzą o Wild Turkey i chęcią opowiedzenia całemu światu o naszej pracy. Wciąż nie mogę uwierzyć, że świat pozna naszą opowieść dzięki zdobywcy Oscara."

Na kanale Wild Turkey w serwisie YouTube można już oglądać krótki film dokumentujący wizytę McConaughey'ego w destylarni Wild Turkey, podczas której spotkał się z trzema pokoleniami rodziny Russellów, by wspólnie z nimi zaprezentować tajemnicę sukcesu legendarnego burbona. Dostępny jest pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=jmZZNbUsyt8/

Jest to zaledwie wstęp do serii reklam, których premierę zaplanowano na wrzesień tego roku. Matthew McConaughey wystąpi w nich nie tylko przed kamerą, ale również w roli reżysera.

 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.