Mistrzowska edycja Jägermeister

03-06-2016

Kultowa marka alkoholu Jägermeister, wprowadza limitowaną edycję butelki z okazji czerwcowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Już w czerwcu odbędzie się wielkie sportowe widowisko: wszyscy z wypiekami na twarzy czekamy na występy naszej narodowej drużyny we Francji. Tuż przed świętem kibiców sportu, w sklepach pojawi się limitowana - do 20 tysięcy sztuk - butelka Jägermeister 0,7L ze specjalną, dedykowaną kontretykietą z polską flagą. W tym wydaniu ta kultowa marka alkoholu z pewnością umili polskim kibicom świętowanie sukcesów kadry w gronie przyjaciół. 

 

Jägermeister to unikalny alkohol o mocy 35%, wytwarzany według receptury objętej ścisłą tajemnicą. Podczas produkcji przechodzi aż przez 383 punkty kontroli jakości, następnie leżakując przez rok w dębowych beczkach. Za charakterystyczny smak odpowiada niezwykła kompozycja 56 naturalnych składników (m.in. ziół, owoców, kwiatów, korzeni), która na długo pozostaje w pamięci. Jägermeister w limitowanej butelce z pewnością umili nam świętowanie sukcesów polskiej drużyny, szczególnie w gronie przyjaciół, podany w formie mocno zmrożonych shotów.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.