Nadchodzi czas na apres ski z Aperolem!

03-01-2018

Jeżeli marzy Wam się zimowy urlop we włoskim stylu w tym roku wystarczy wyruszyć do Białki Tatrzańskiej, Zieleńca, albo Szczyrku. To właśnie w tych malowniczych, górskich miejscowościach będziecie mieli szansę rozpocząć przygodę z kulturą aperitivo.

W kwestii relaksu, warto zaufać Włochom. Nie tylko wiedzą, jak się odprężyć, ale także jak celebrować drobne przyjemności. To właśnie we Włoszech zrodziła się kultura aperitivo, czyli zwyczaj luźnych spotkań ze znajomymi przy kieliszku lekkiego alkoholu i koniecznie w towarzystwie różnorodnych przekąsek.

Taka forma spędzania czasu błyskawicznie przypadła do gustu Europejczykom, a tej zimy w strefach Après Ski Aperol podbije także serca Polaków. Białka Tatrzańska to znakomite miejsce na zimowy relaks. Bogata infrastruktura hotelowa i narciarska, baseny termalne oraz aquapark stanowią wyjątkowe preludium dla Aperol Spritz. To najmodniejszy włoski drink, będący połączeniem Aperolu, Prosecco i wody gazowanej. Wyjątkowe właściwości tego klasycznego koktajlu cenione są wśród miłośników aktywnego spędzania czasu. Lekki i orzeźwiający, pozwala cieszyć się słodko-gorzkim smakiem niemal o każdej porze dnia.

Odświeżający i delikatnie energetyzujący Aperol Spritz może stać się nie tylko miłym ukoronowaniem dnia spędzonego na stoku, ale także doskonałym pretekstem do wieczornej “integracji” w niepowtarzalnym, włoskim stylu. Już wkrótce prawdziwego Dolce Vita będzie można zaznać nie tylko w Białce Tatrzańskiej, ale także w nowych, pomarańczowych strefach Après Ski Aperol w Zieleńcu i w Szczyrku. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.