Nowa Soplica Staropolska – koneserska propozycja dla najbardziej wymagających

11-10-2016

Nowa Soplica Staropolska stanowi zwieńczenie prac fachmistrzów marki, którzy od pokoleń doskonalą tradycyjne receptury; jej niebanalne i wyrafinowane kompozycje smakowe są zasługą specjalnie wyselekcjonowanych polskich owoców oraz tradycyjnej, ręcznej produkcji.

Historia Soplicy rozpoczęła się w Gnieźnie. To właśnie tutaj, w 1891 roku, Bolesław Kasprowicz, zaczął tworzyć alkohole pod marką Soplica. Od tego czasu, od 125 lat, jako jedna z najstarszych marek w Polsce, Soplica gości na rodzimych stołach, dostarczając konsumentom najwyższej jakości doznań smakowych. Poza znanymi nalewkami na bazie dojrzałych, polskich owoców, fachmistrzowie marki stworzyli także wyjątkową Soplicę Staropolską. To zwieńczenie ich starań w doskonaleniu tradycyjnych receptur u unikalnej kompozycji orzechów i goździków. Teraz Soplica Staropolska pojawi się na rynku alkoholi z kategorii super premium - w odmienionym opakowaniu i z rozwiniętą paletą smaków, bazujących na zapomnianych, rdzennie polskich owocach.

"Na rynku wódek cały czas rośnie znaczenie kategorii super premium. Polacy coraz chętniej sięgają po produkty droższe, bardziej wyszukane i sporządzone z wyselekcjonowanych składników. Polacy doceniają też produkty, które odnoszą się do wieloletnich tradycji i sprawdzonych receptur. Nowa Soplica Staropolska to właśnie odpowiedź na te trendy. Jej unikalność, rzemiosło twórców tego alkoholu i ręczna produkcja to najważniejsze cechy odmienionej Soplicy Staropolskiej" – mówi Klaudia Krupicz, Manager marki Soplica.

Soplica Staropolska uzupełnia rynek alkoholi kategorii super premium o autentyczne, polskie wódki smakowe, przywracające pamięć zapomnianym składnikom, z których kiedyś słynęły polskie trunki. Odświeżona Soplica Staropolska, czerpiąc ze 125-letniego dziedzictwa marki i oryginalnych, staropolskich przepisów na nalewki datowanych nawet na XVII wiek, pojawia się na rynku aż w czterech nowych wariantach, jako Soplica Staropolska Dereniowa, Głogowa, Jeżynowa i Oryginalna, o unikatowej kompozycji pięciu maceratów. Teraz, dzięki nowym wariantom Soplicy Staropolskiej , te unikatowe smaki ponownie będą dostępne dla szerokiego grona konsumentów. Nowe smaki to jednak nie wszystko. Odświeżona Soplica Staropolska na rynku pojawia się w zupełnie nowym opakowaniu. Butelka o grubym szkle nadaje jej charakteru typowego dla alkoholi najwyższej klasy. Charakterystyczny, prostokąty kształt butelki przyozdobiony jest grawerami nawiązującymi do bogatej historii marki. Ręcznie klejona etykieta, pieczęć z orłem, która jest gwarancją najwyższej jakości, a także zamknięcie w postaci naturalnego korka, również podkreślają ekskluzywny charakter odświeżonej Soplicy Staropolskiej.

Nowa Soplica Staropolska dostępna będzie w sprzedaży we wszystkich wariantach smakowych od połowy października w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.