Nowe, orzeźwiające nuty smakowe Żubrówki Białej

16-03-2017

Żubrówka Biała, lider polskiego rynku wódki, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wprowadzając dwa nowe warianty z orzeźwiającymi akcentami: Żubrówkę Białą z nutą mięty oraz Żubrówkę Białą z nutą jałowca.

Nowe Żubrówki Białe to nowość w ofercie tej legendarnej marki. To dwie nowe, czyste wódki, charakteryzujące się delikatnymi, odświeżającymi nutami naturalnych składników. Aromaty mięty i jałowca znakomicie neutralizują najostrzejsze nuty alkoholowe jednocześnie podkreślając łagodny charakter najpopularniejszej czystej wódki w Polsce. Mięta postrzegana jest od zawsze jako smak dobrze komponujący się z wódką – nadający jej lżejszego smaku, delikatności i świeżości. Idealnie pasować będzie w sezonie wiosenno-letnim, jako alternatywa dla lżejszych alkoholi. Jałowiec z kolei nie tylko nadaje czystej wódce odświeżającego i unikalnego aromatu, ale również znakomicie podkreśla smak wódki i podawanych z nią potraw.

"Jako lider polskiego rynku wódki zwróciliśmy uwagę na potencjał dla nowego rodzaju wódek – czystych z nutą smakową. To właśnie w odpowiedzi na ten trend powstały Żubrówka Biała z nutą mięty i Żubrówka Biała z nutą jałowca" – mówi Joanna Nowakowska, Marketing Manager Żubrówki.

"Przeprowadziliśmy szereg badań konsumenckich. W efekcie doszliśmy do wniosku, że nowe warianty Żubrówki powinny zachować bardziej wytrawny smak, łącząc to co najlepsze w kategoriach wódek czystych i smakowych. Smak powinien być wyczuwalny, ale nie dominujący, tłumiąc tylko najostrzejsze nuty alkoholowe. Płyn zdecydowanie powinien być przezroczysty, podkreślający, że nadal mamy do czynienia z czystą wódką. Mamy nadzieję, że powstałe w ten sposób nowe warianty Żubrówki Białej trafią w gusta polskich konsumentów".

Wprowadzenie orzeźwiających wariantów Żubrówki Białej wspierane będzie specjalnymi zestawami prezentowymi oraz ekspozycjami i materiałami POS w sklepach. Kampania dodatkowo opierać się będzie na działaniach PR oraz komunikacji w mediach społecznościowych i prasie handlowej.

Nowe Żubrówki Białe z nutą mięty i jałowca będą dostępne w sprzedaży od drugiej połowy marca w pojemnościach 100, 200 i 500ml.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.