Nowe, słodkie, jeżynowe Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry

24-09-2018

Największa marka wina w Polsce przedstawia nowy, intensywnie owocowy wariant. Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry to zniewalająca słodycz połączona z aromatem soczystych jeżyn.

Nowość Carlo Rossi to słodkie, czerwone wino o intensywnym, bogatym i wielowymiarowym smaku. Jego charakterystyczną cechą jest wyczuwalny aromat owoców jeżyn, dzięki czemu Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry zapewnia wszystkim miłośnikom wina niezwykłe doznania smakowe.

Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry jest kontynuacją ubiegłorocznego sukcesu Carlo Rossi Intense Sweet Concord, które zyskało ogromną popularność wśród konsumentek – wyjaśnia Katarzyna Kowalczyk, Marketing Manager marki Carlo Rossi. Linia produktowa Intense Sweet to ekskluzywna oferta od marki Carlo Rossi, która nie tylko wpisuje się w rosnącą popularność win słodkich, ale także przyczynia się do rozbudowy tego segmentu. Wierzymy, że nowy wariant, Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry, spotka się z równie wielkim oddźwiękiem na rynku.

Nowość marki Carlo Rossi została przygotowana w oparciu o wyniki badań konsumenckich. Dzięki nim zidentyfikowano nowe potrzeby i okazje do konsumpcji: moja chwila i wieczorny relaks. Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry to propozycja dla kobiet, które poszukują win z wyższej półki, o słodkim, przystępnym smaku. Idealne na jesienne wieczory.

Wprowadzenie nowego Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry wspierane będzie silną kampanią 360°. Składają się na nią materiały POS, ekspozycje i animacje w sklepach, komunikacja w prasie handlowej i w kanale mediów społecznościowych oraz działania PR. Wino Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry jest dostępne w sprzedaży w opakowaniach o pojemności 750ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.