Numer jeden wśród rosyjskich wódek w końcu w Polsce

27-06-2018

Wódka Russian Standard Original powstała by wyznaczać najwyższe standardy w świecie mocnych alkoholi. Teraz ta naturalnie czysta wódka o łagodnym smaku pojawi się w polskich sklepach.

Sankt Petersburg, niegdysiejsza stolica Rosji, to jedno z najpiękniejszych, najbardziej inspirujących i ikonicznych miejsc nie tylko dla naszych wschodnich sąsiadów, ale również dla światowej historii i kultury. To miasto jest także miejscem pochodzenia wódki Russian Standard – numeru jeden wśród rosyjskich wódek super premium. Jednak jej korzenie sięgają o wiele dalej. Woda wykorzystywana w produkcji Russian Standard pochodzi z Jeziora Ładoga leżącego nieopodal Sankt Petersburga, na przedmurzu mroźnej, północnej Rosji. To utworzone przez lodowiec, największe jezioro na terenie Europy jest źródłem idealnej, miękkiej wody - najlepszej  do produkcji wódki. Kolejnym elementem który jest podstawą doskonałej harmonii smaku Russian Standard jest ozima pszenica najwyższej jakości. Powstały z niej spirytus, podlegający kontrolom na każdym etapie produkcji, przechodzi wieloetapową destylację z użyciem najbardziej zaawansowanych technik oczyszczania, aby następnie zyskać wyjątkową łagodność w procesie filtracji z użyciem węgla aktywnego i srebra. Dziesiątki etapów destylacji pozwalają wyeliminować zanieczyszczenia i zachować naturalne właściwości sensoryczne czystego spirytusu, który decyduje o unikalnym smaku Russian Standard, z którego ta wódka słynie na całym świecie.

Wprowadzenie wódki Russian Standard Original jest wspaniałym wzmocnieniem naszego portfolio marek super premium – mówi Joanna Nowakowska, Marketing Manager. Pod względem wartości segment ten stale notuje coraz większe wzrosty. Jednocześnie Russian Standard stale potwierdza swój status jednej z największych globalnych marek rosyjskiej wódki. W tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Klubu Milionerów, zestawienia marek, które przekroczyły roczną sprzedaż 1 miliona 9-litrowych skrzynek, marka uplasowała się w czołówce rosyjskich marek wódek segmentów premium i super premium[1]. Jednocześnie marka jest absolutnym liderem segmentów premium i super premium na rosyjskim rynku. 

Jesteśmy więc przekonani, że wprowadzenie marki Russian Standard na sklepowe półki ucieszy wszystkich koneserów ekskluzywnych alkoholi, a w szczególności tych, którzy doceniają smak wódek najwyższej próby.

Russian Standard Original to najbardziej autentyczna, rosyjska wódka o łagodnym, naturalnym smaku. Stworzona w Sankt Petersburgu na bazie receptury opracowanej przez światowej sławy chemika Dmitrija Mendelejewa w 1894 roku, łączy w sobie składniki najwyższej jakości. Pszenica ozima z rosyjskich stepów, dziesiątki etapów destylacji spirytusu i krystalicznie czysta woda z podziemnych źródeł jeziora Ładoga składają się na niezrównaną czystość i unikalny smak Russian Standard Original. Aromat świeżo upieczonego chleba, pszeniczny smak i długi, smakowity finisz zdobyły już serca wielu koneserów mocnych alkoholi z całego świata, jednocześnie wygrywając dla marki Russian Standard medale w wielu branżowych konkursach.

Wódka Russian Standard Original dostępna będzie na sklepowych półkach w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego od końca czerwca w butelkach o pojemności 700ml. 

[1] Źródło: The Millionaire’s Club, “Drinks International”, czerwiec 2018. 

 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.