Owocowe orzeźwienie z nowym Carlo Rossi Refresh

27-09-2016

Carlo Rossi, najpopularniejsza marka wina w Polsce, prezentuje nową linię produktów - Carlo Rossi Refresh Strawberry i Carlo Rossi Refresh Peach to idealna kombinacja owocowego smaku i orzeźwienia, bez względu na sezon.

Carlo Rossi Refresh to nawiązanie do sukcesu rynkowego słodkich wariantów wina tej marki, które sprzedały się w ilości ponad 8 milionów butelek od 2012 roku1. To także odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy cały czas poszukują win w lekkim, orzeźwiającym stylu, z lekko musującym profilem. Barierami przy wyborze tych alkoholi często są ich mało atrakcyjne, cierpkie lub wytrawne smaki, zbyt formalny, koneserski charakter i nieprzyciągające wzroku opakowania. Carlo Rossi Refresh to ich przeciwieństwo.

 

"Carlo Rossi Refresh to dwa lekkie alkohole charakteryzujące się naturalnymi smakami truskawki i brzoskwini. Są idealne na spontaniczne okazje w gronie przyjaciół, co ułatwia przystępne zamknięcie butelki w formie zakrętki. Mamy nadzieję, że konsumenci docenią owocowy smak Carlo Rossi Refresh Strawberry i Carlo Rossi Refresh Peach i ich orzeźwiającą naturę" – mówi Katarzyna Kowalczyk, Brand Manager marki Carlo Rossi.

 

Wprowadzenie wariantów Carlo Rossi Refresh wspierane będzie silną kampanią promocyjną. Składają się na nią materiały POS w sklepach, komunikacja w prasie handlowej, kampania telewizyjna oraz działania PR i w kanale mediów społecznościowych. Od października dostępne będą w sprzedaży w kanale handlu tradycyjnego i nowoczesnego w opakowaniach o pojemności 750ml.

 

1 Dane wewnętrzne, 31.03.2016, sprzedaż w butelkach o pojemności 750ml.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.