Piękny i Bestia: nowy, buzujący świeżością drink na bazie Żubrówki Bison Grass

01-07-2016

Piękny i Bestia to drink, który jest wyjątkowym połączeniem dwóch natur: lekkiego, pulsującego soczystością polskich sadów cydru i dzikiej bestii z serca Puszczy Białowieskiej – legendarnej Żubrówki Bison Grass. Ten wyjątkowy koktajl to idealna propozycja na letnie dni.

Piękny i Bestia to rewolucyjne spojrzenie na tradycyjny miks legendarnej, polskiej Żubrówki ze smakiem jabłka, tym razem w postaci lekko musującego cydru. Nowy drink na bazie Żubrówki Bison Grass, z pewnością zaintryguje fanów orzeźwiających połączeń smaków. Udowodni też, że nasza najpopularniejsza marka wódki, Żubrówka, jest idealną bazą do tworzenia wyjątkowych koktajli. Łącząc dwa skrajne żywioły – pulsujący świeżością polskich sadów jabłkowy cydr, którego uosabia Piękny, i moc dzikiej, tajemniczej i nieokiełznanej Bestii prosto z serca Puszczy Białowieskiej, czyli Żubrówki Bison Grass, pozwala cieszyć się wyjątkowym smakiem tradycyjnych owoców. Siłą Pięknego i Bestii jest też prosty przepis, który każdy może odtworzyć u siebie w domu. Wystarczy w uzupełnionej lodem szklance połączyć jedną porcję Żubrówki Bison Grass, trzy porcje cydru, dosłodzić miodem lub syropem cukrowym wedle upodobań i to wszystko!

 

Nowy miks tradycyjnie polskiej i naturalnej Żubrówki z lekko gazowanym cydrem to idealna propozycja na zbliżające się wakacje. Ten buzujący świeżością drink o sugestywnej nazwie i niepowtarzalnym smaku miał swoją premierę na jednym z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Popularność Pięknego i Bestii przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a reakcje konsumentów były niezmiernie pozytywne. Jesteśmy przekonani, że tegoroczne lato upłynie pod znakiem zdecydowanego charakteru legendarnej, zakorzenionej w naturze Puszczy Białowieskiej Żubrówki Bison Grass podkreślonego świeżością polskiego cydru – mówi Joanna Nowakowska, Marketing Manager marki Żubrówka.

 

Piękny i Bestia promowany będzie letnimi aktywacjami w kanale HoReCa i na największych festiwalach muzycznych w Polsce, działaniami PR i w kanale social media oraz materiałami POS w punktach sprzedaży. Ponadto, na rynku pojawi się limitowana edycja Żubrówki Bison Grass. Butelka o pojemności 500ml będzie dostępna w on-packu z butelką Cydru Dobrońskiego gratis. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.