Ruszyła III edycja projektu Absolwent w Transferowni!

13-10-2017

Z początkiem października i nowego roku akademickiego, rozpoczęliśmy kolejną, trzecią już edycję naszego programu wsparcia lokalnych społeczności „Absolwent w Transferowni”.

Celem projektu jest zwiększanie szans na rynku pracy w grupie absolwentów oraz studentów ostatnich lat wyższych uczelni w Białymstoku. Uczestnicy projektu są zapraszani do zapoznania się z działalnością zakładu CEDC w Białymstoku, a następnie mierzą się z realnymi problemami biznesowymi oraz uczestniczą w szkoleniach, które pozwalają zwiększyć swoje kompetencje i praktyczną wiedzę. Dajemy tym samym młodym, utalentowanym absolwentom w regionie szansę zdobycia cennego doświadczenia i lepszego startu do zawodowej kariery, jak również możliwość wygrania atrakcyjnych stypendiów naukowych i stażów w naszej Firmie.

W tym roku, we współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Białostockiej, uczestnikami projektu „Absolwent w Transferowni" będą absolwenci oraz studenci ostatnich lat szkół wyższych z Białegostoku, uczący się na kierunkach Architektura i Architektura Wnętrz. Ich zadaniem będzie opracowanie projektu architektonicznego, na przykładzie realnej przestrzeni wejścia i recepcji do białostockiej fabryki. Najciekawsze i najlepiej ocenione pomysły będą miały szansę realizacji w przyszłości!

Prace projektowe oraz szkolenia będące częścią projektu odbędą się w Transferowni – kreatywnej przestrzeni zlokalizowanej w Inkubatorze Technologicznym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz, oczywiście, w Polmosie Białystok.

Finał projektu przewidziany jest na koniec stycznia 2018 roku, kiedy to grupy studentów zaprezentują wypracowane przez siebie rozwiązania przed jury konkursu. Mamy nadzieję, że rozwiązania zaproponowane przez uczestników projektu sprawią, że Polmos Białystok zyska na wizualnej atrakcyjności, ciesząc oko gości, dostawców i pracowników, przekraczających bramy zakładu.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.