Soplica Cytrynowa z nutą miodu – nowy, wyjątkowy smak w rodzinie Soplicy

11-10-2016

Nowa nalewka Soplicy, czerpiąc z tradycji produkcji staropolskich trunków, wydobywa z kwaskowatych cytryn to co najlepsze, podkreślając ich smak słodyczą miodu.

Historia cytrynówek w Polsce jest bardzo długa. Już w XIX w. Bolesław Kasprowicz, twórca marki Soplica, produkował w swojej fabryce nalewki na bazie cytrusów. Od lat stanowią element polskiej tradycji wytwarzania alkoholi, a smak cytrynowy to największy segment rynku wódek smakowych w Polsce. Dlatego też, marka Soplica, czerpiąc z doświadczeń wyrobu tradycyjnych alkoholi wielu pokoleń, rozszerza swoje portfolio o ten orzeźwiający smak. Soplica, od 1891 roku, kiedy Bolesław Kasprowicz zarejestrował jej znak towarowy, słynęła z wyznaczania horyzontów przy wprowadzaniu nowych wariantów. Dlatego też nowa nalewka w rodzinie Soplicy prezentuje niespotykane dotąd połączenie cytrusowej nalewki przełamanej delikatną, słodką nutą polskiego miodu wielokwiatowego.

Soplica Cytrynowa z nutą miodu to pierwszy tak orzeźwiający wariant w portfolio marki. Produkowana jest na bazie nalewów z całych owoców cytryn, ponieważ w takiej formie te owoce oddają pełnię i bogactwo swojego aromatu.

"Dodatek polskiego miodu wielokwiatowego, stanowi doskonałe dopełnienie nalewki, łagodząc jej lekką cierpkość i nadając jej unikalnego charakteru. Ten nowy, doskonały smak z pewnością trafi w gust naszych konsumentów, którzy z roku na rok coraz bardziej doceniają stosowane przez nas tradycyjne receptury" – mówi Klaudia Krupicz, Manager marki Soplica.

Rodzina Soplicy to pielęgnowana przez pokolenia tradycja, na którą składają się stosowane od lat metody produkcji nalewek i naturalne składniki. Niepowtarzalny smak tym rdzennie polskim alkoholom, nadają wyłącznie staranie wyselekcjonowane w środku lata owoce pochodzące z polskich ogrodów i sadów. Sekret cenionej od lat szlachetności nalewek Soplicy to wykorzystywany wyłącznie polski spirytus i tradycja długiego leżakowania w specjalnych warunkach.

Soplica Cytrynowa jest dostępna w sprzedaży od połowy października w pojemnościach 100, 200 i 500ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.