Soplica Mirabelkowa – tradycyjny, polski owoc odkryty na nowo

20-07-2016

Nowy smak Soplicy to wynik połączenia dojrzałych i wyjątkowo aromatycznych mirabelek z polskim spirytusem według tradycyjnych receptur; sezonowa, letnia nalewka to pierwszy na rynku alkohol o smaku tych lekko kwaskowatych owoców.

Mirabelka to owoc znany w polskich domach już od lat. To bardzo soczysta, aromatyczna i słodka odmiana dobrze znanej wszystkim śliwki, która dojrzewając w letnim słońcu uzyskuje charakterystyczny, pomarańczowo-czerwony kolor. Tradycyjnie mirabelki wykorzystywane były do produkcji domowych przetworów, pojawiając się na stołach w postaci soków, dżemów czy powideł. Teraz mirabelki zostaną odkryte na nowo dzięki limitowanej nalewce Soplicy. Soplica Mirabelkowa jest połączeniem długo macerowanych, dojrzałych, sezonowych owoców z polskim spirytusem, według staropolskich receptur. To klasyczny smak lata, który na powrót zagości na polskich stołach. Z pewnością nowy wariant Soplicy smak umili długie, letnie wieczory, spędzane zarówno w gronie przyjaciół, jak i we dwoje.

Soplica Mirabelkowa to nowa, limitowana edycja w portfolio Soplicy. Ten pierwszy na rynku smak soczystych i aromatycznych mirabelek to produkt sezonowy. Dołączy do trzech najważniejszych i najbardziej popularnych wariantów nalewek Soplicy dostępnych w butelkach 350ml – orzecha laskowego, wiśni i pigwy. 

Aromatyczny smak dojrzewających w pełnym słońcu mirabelek z pewnością trafi w gust  konsumentów, którzy z roku na rok coraz bardziej doceniają stosowane przez markę Soplica tradycyjne receptury.

Rodzina Soplicy to pielęgnowana przez pokolenia tradycja, na którą składają się stosowane od lat metody produkcji nalewek i naturalne składniki. Niepowtarzalny smak tym rdzennie polskim alkoholom nadają wyłącznie staranie wyselekcjonowane w środku lata owoce pochodzące z polskich ogrodów i sadów. Sekret cenionej od lat szlachetności nalewek Soplicy to wykorzystywany wyłącznie polski spirytus i tradycja długiego leżakowania w specjalnych warunkach.

Soplica Mirabelkowa jest dostępna w sprzedaży od początku lipca w pojemności 350ml, wyłącznie w kanale handlu tradycyjnego. Rekomendowana ceny nowej Soplicy Mirabelkowej to 18,99zł.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.