Wódka Husaria nagrodzona srebrnym medalem International Wine & Spirits Competition

25-07-2018

W corocznym, prestiżowym konkursie IWSC oceniającym jakość alkoholi z całego świata, produkowana przez CEDC International wódka Husaria zdobyła srebrny medal.

Jurorami w konkursie International Wine & Spirits są doświadczeni eksperci, od lat działający w branży mocnych alkoholi oraz wina. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się już po raz 49, od roku 1978 nosi on obecną nazwę International Wine & Spirits Competition.

Marka Husaria została stworzona, by stać się liderem segmentu wódek czystych premium – mówi Magdalena Żołnowska, Junior Brand Manager marki Husaria. Stworzyliśmy ją w nawiązaniu do naszego dziedzictwa kulturowego oraz dumy z historycznych osiągnięć. Cieszymy się, że jakość tego trunku, powstającego w naszej destylarni, zyskała również uznanie międzynarodowych jurorów i znawców mocnych alkoholi.

Husaria, czysta wódka o zawartości 40% alkoholu, charakteryzuje się wyjątkową gładkością smaku. Jest produkowana z najwyższej jakości spirytusu, a tajemnica jej łagodności leży w unikalnym procesie produkcji. Husaria, podobnie jak wiele innych wysokogatunkowych alkoholi, poddana została technologii wymrażania, dzięki czemu uzyskała łagodny zapach, smak oraz  krystaliczną czystość. Jest produkowana w polskich zakładach CEDC International w Obornikach koło Poznania, wyłącznie z polskiego spirytusu.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.