Załoga Bols prezentuje: Bols Platinum Magma

08-11-2017

Marka Bols Platinum rozszerza portfolio i wprowadza na rynek limitowaną edycję Bols Platinum Magma. Ten innowacyjny produkt - filtrowany skałą wulkaniczną, pochodzącą z islandzkich wulkanów – trafił na sklepowe półki w październiku.

Bols Platinum to nowoczesna marka wódki, która już klika lat temu wyznaczyła nowe trendy, stając się pionierem filtracji mineralnej. Chcąc produkować najwyższej jakości wódkę, o najlepszym, łagodnym smaku, marka poszła o krok dalej. Bols Platinum Magma to pierwszy na polskim rynku produkt poddawany innowacyjnej metodzie filtracji skałami wulkanicznymi. W wyniku tego procesu, uzyskiwana jest wyjątkowa łagodność i doskonały smak wódki. Skała wulkaniczna wykorzystywana w procesie filtracji Bols Platinum Magma, pochodzi z lawy islandzkich wulkanów, gdzie jest ręcznie zbierana i starannie selekcjonowana.

Bols Platinum Magma to nie tylko wyjątkowa wódka. Marka nierozerwalnie łączy się ze światem męskich wyzwań, przygód i przyjaźni. Jak głosi nowa kampania komunikacyjna marki, której towarzyszy wprowadzenie na rynek Bols Platinum Magma - Załoga Bols: Odwaga. Emocje. Przyjaźń.

Załoga Bols to ekipa bliskich przyjaciół, którzy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na wzajemne wsparcie. Lubią oni podejmować wyzwania, bo nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Ponieważ odwaga, emocje i przyjaźń to najważniejsze wartości marki, Bols Platinum przygotował dla swoich konsumentów  niespodziankę: konkurs połączony z niesamowitą ekspedycją pod przewodnictwem wyjątkowej osoby, w poszukiwaniu najbardziej autentycznych i ekscytujących doświadczeń – mówi Kamil Jędrzejewski, Brand Manager marki Bols Platinum.

Konsumenci Bols Platinum Magma mogą wziąć udział w konkursie, przesyłając zdjęcie „swojej załogi” - najbliższych przyjaciół. Ekipy, które zakwalifikują się do kolejnych etapów, będą podejmować kolejne wyzwania konkursowe. Finalnie wyłoniona zostanie jedna drużyna, która wyjedzie na pełną wyzwań ekspedycję w zimnym i surowym klimacie malowniczej Islandii. Zwycięska załoga będzie miała okazję sprawdzić się podczas wyprawy na wulkan i osobiście poszukać skał wulkanicznych. Jej przewodnikiem będzie Andrzej Bargiel – pierwszy człowiek na świecie, który miał odwagę, by zjechać z wierzchołka góry Brad Peak na nartach! Andrzej Bargiel to także doświadczony biegacz górski i himalaista; jest trzykrotnym mistrzem Polski w skialpiniźmie, trzecim w klasyfikacji generalnej pucharu świata oraz rekordzistą świata w biegu na Elbrus. 

Andrzej Bargiel to jeden z najsłynniejszych polskich himalaistów i narciarzy wysokogórskich, który mierzy się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Każda organizowana przez niego wyprawa rodzi niezwykłe emocje. To człowiek kierujący się w życiu wartościami, z których jedną jest przyjaźń. Dlatego też doszliśmy do wniosku, że jest idealnym kandydatem do poprowadzenia ekspedycji Załogi Bols – mówi Kamil Jędrzejewski. Cieszymy się, że będzie wspierał kampanię Bols Platinum Magma jako jej ambasador i pojedzie ze zwycięzcami na Islandię. To uczyni tę wyprawę jeszcze bardziej ekscytującym doświadczeniem – dodaje Jędrzejewski.

Bols Platinum Magma dostępny będzie w opakowaniu 700ml.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.