Żubrówka Czarna przedstawia nowy film Tomasza Bagińskiego pt. „Czarna Polana”

26-02-2018

Żubrówka Czarna stała się inspiracją dla stworzenia nowego filmu animowanego światowej sławy reżysera i animatora, Tomasza Bagińskiego, pt. „Czarna Polana”. Premiera filmu już 26 lutego na profilu marki na Facebook’u.

„Czarna Polana” to spektakularne dzieło, które opowiada historię pełną miłości, pasji i  współpracy człowieka z naturą. Inspiracją do tej opowieści stał się proces tworzenia Żubrówki Czarnej. Ta polska marka wódki super premium jest bardzo mocno zakorzeniona w naturze, czerpie z jej dóbr i odwołuje się do dziedzictwa regionu Podlasia. Swój idealnie łagodny smak Żubrówka Czarna zawdzięcza wykorzystaniu najlepszego spirytusu z selekcjonowanej pszenicy i wody ze źródeł w Puszczy Białowieskiej. Wódka ta dodatkowo poddana jest unikalnemu procesowi filtracji węglem drzewnym dębowym.

Rozpoczynając prace nad tym projektem, Tomasz Bagiński inspirował się korzeniami marki Żubrówka Czarna, która swoją najwyższą jakość i idealnie łagodny smak zawdzięcza wykorzystaniu z jednej strony wyłącznie naturalnych, polskich składników, a z drugiej najnowszej technologii i szerokiej wiedzy eksperckiej pracowników fabryki Polmos Białystok. Opowiadając historię za pomocą poruszającego tańca, różnorodnej animacji i niezwykłej muzyki w filmie „Czarna Polana”, wybitni artyści pod przewodnictwem Tomka czerpali ze  skojarzeń, które przywodzi na myśl Żubrówka Czarna - mówi Maciej Kwaśniewski, Senior Brand Manager Żubrówki.

„Czarna Polana” czerpie ze słowiańskich archetypów, pełnych odniesień do Puszczy Białowieskiej i wciąż żywych legend z regionu Podlasia. Jest tajemniczym miejscem, w którym spotykają się bohaterowie akcji filmu. To właśnie tu, poprzez taniec, opowiadają oni pełną pasji historię spotkania człowieka z naturą. Film stworzony został przez sześciu polskich artystów animatorów, pod kierunkiem Tomasza Bagińskiego. Każda z sześciu animacji została przygotowana w innym stylu. Muzykę do „Czarnej Polany” skomponował znany producent i kompozytor Atanas Valkov, natomiast Kayah – wybitna polska wokalistka –  zaśpiewała tytułową piosenkę.

Żubrówka Czarna zainspirowała nas, aby w różnorodny sposób, opowiedzieć historię odnoszącą się do natury i rzemiosła. Myślę, że dzięki pracy animatorów, muzyce Atanasa Valkova i Kayah oraz niezwykłej choreografii Kasi Kizior, udało nam się osiągnąć naprawdę ciekawy efekt. Dzięki temu, przybliżamy widzów do natury – mówi Tomasz Bagiński, reżyser i scenarzysta „Czarnej Polany”.

Film „Czarna Polana” w reżyserii Tomka Bagińskiego powstał na bazie pomysłu agencji K2 i został zrealizowany przez Platige Film (spółkę grupy Platige Image). Film wspierany będzie szeroko zakrojonymi działaniami PR, a także aktywnościami w mediach tradycyjnych i internetowych. Żubrówka Czarna wykorzysta fakt bycia inspiracją dla twórców filmu poprzez aktywności w dozwolonych prawem miejscach, przede wszystkim  w sklepach, m.in. za pomocą serii nowych opakowań – tub prezentowych zaprojektowanych przez twórców animacji.

Więcej informacji nt. projektu można znaleźć na stronie www.zubrowkaczarna.pl oraz na profilu marki na Facebook’u.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.