Żubrówka Czarna z nową komunikacją marki

14-07-2017

Żubrówka Czarna, ekskluzywna odsłona legendarnej, polskiej marki, wprowadza nową komunikację; którą będzie eksponować najważniejsze atrybuty marki, wyróżniające spośród innych wódek super premium na rynku.

Wprowadzona na rynek w ubiegłym roku Żubrówka Czarna z miejsca stała się hitem w mocno konkurencyjnym segmencie najbardziej luksusowych wódek super premium. W ciągu trzech kwartałów 2016 roku zanotowała rewelacyjne wyniki sprzedażowe, które pozwoliły jej równać się z dominującymi w tej części rynku zagranicznymi markami. Miarą sukcesu Żubrówki Czarnej jest także entuzjastyczny odzew konsumentów, którzy z uznaniem wypowiadali się o tej odsłonie legendarnej marki. I to właśnie z myślą o nich Żubrówka Czarna postanowiła przygotować nową komunikację.

Wraz z początkiem drugiej połowy roku Żubrówka Czarna pojawi się na rynku z nowym, chwytliwym hasłem „Łagodna, węglem filtrowana”, podkreślającym jej delikatny, idealnie łagodny smak, oraz unikalną metodę filtracji węglem drzewnym dębowym – mówi Maciej Kwaśniewski, Brand Manager Żubrówki Czarnej.

Poza głównym hasłem, komunikacja marki opierać się będzie także na trzech, wyrazistych elementach, które są najważniejsze dla tożsamości Żubrówki Czarnej i jednocześnie przekładają się na jej wysoką jakość: najlepszej, selekcjonowanej, polskiej pszenicy; krystalicznie czystej wodzie z białowieskich źródeł oraz wspomnianej już wcześniej filtracji. Dzięki temu łatwiej będzie nam wyjaśnić konsumentom co sprawia, że Żubrówka Czarna jest wyjątkowa i co przyczynia się do jej najwyższej jakości.

Nowa komunikacja Żubrówki Czarnej wspierana będzie ekspozycjami i materiałami POS w sklepach i najlepszych lokalach. Dodatkowo wspierana będzie działaniami PR i komunikacją w prasie handlowej. Za koncept kreatywny relaunchu odpowiada agencja SYZYGY Warsaw. Graficzne opracowanie kampanii powstało w studiu Ars Thanea. Za działania w kanałach social media odpowiada natomiast agencja K2.

Żubrówka Czarna jest dostępna w sprzedaży od połowy marca ubiegłego roku w pojemnościach 500, 700 i 1000ml.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.