Nasze

wartości

Innowacja

Innowacja

Jesteśmy ekspertami w branży spirytusowej. Nasze umiejętności i wiedzę wykorzystujemy, aby najefektywniej tworzyć, promować i sprzedawać nasze produkty.

Intuicja

Intuicja

Traktujemy firmę jako naszą wspólną odpowiedzialność. Szukamy rozwiązań, które poprawiają jej funkcjonowanie. Działamy szybko i zdecydowanie.

Wykonanie

Wykonanie

Jesteśmy zdeterminowani, aby spełniać nasze obietnice wobec konsumentów, partnerów biznesowych, udziałowców i pracowników.

Oferty pracy


Nie możesz znaleźć oferty dla siebie? Zgłoś swoją kandydaturę

Etapy rekrutacji

Wszystkie aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz na naszej stronie firmowej.

Jeżeli nie znalazłeś ogłoszenia na interesujące cię stanowisko, możesz przesłać nam swoją aplikację z zaznaczeniem obszaru / działu jakim jesteś zainteresowany.

Na aplikacje czekamy zwykle do dwóch tygodni od momentu pojawienia się ogłoszenia (o ile w ogłoszeniu nie ma podanej daty kończącej proces zbierania CV).

Z uwagą czytamy wszystkie aplikacje. Jeśli mamy jakieś pytania lub wątpliwości, staramy się je wyjaśnić na podstawie krótkiej rozmowy telefonicznej.

Następnie zapraszamy wybrane osoby na rozmowę z przedstawicielem działu HR. Zdarza się, że w spotkaniu tym uczestniczy również menadżer szukający osoby do swojego zespołu.

Podczas spotkania możemy poprosić również o wykonania krótkiego zadania (case study) z zakresu wiedzy stanowiskowej (np. rozwiązanie problemu marketingowego, wykonanie analizy w programie MS Excel, ustawienie naszych produktów na półce) lub wypełnienie testu językowego.

Na tym etapie kandydat odbywa spotkanie z potencjalnym przełożonym (o ile manager nie był obecny na spotkaniu wcześniej), ma możliwość zadania szczegółowych pytań odnośnie pracy na danym stanowisku, zespołu czy czekających go wyzwań.

Ostatni etap rekrutacji to złożenie oferty, wspólne ustalenie terminu rozpoczęcia pracy oraz przekazanie informacji o dalszym procesie zatrudnienia w Grupie CEDC. Na tym etapie dziękujemy również pozostałym kandydatom w formie mailowej lub telefonicznej.

Życzymy powodzenia
w rekrutacji

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.