Bruichladdich to klasyczna, nietorfowa whisky z destylarni o tej samej nazwie, powstająca w 100% ze szkockiego jęczmienia. Leżakowana w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego u wybrzeży Loch Indaal, jest naturalna - niefiltrowana, nie barwiona.

Bruichladdich to whisky oryginalna, przełamująca konwencje i prowokująca.

Nasze produkty

Bruichladdich The Classic Laddie
Bruichladdich Islay Barley 2010
Bruichladdich Black Art 06.1

Bruichladdich The Classic Laddie

Classic Laddie jest dziełem Head Distillera Adama Hannetta, który stworzył ją używając tylko i wyłącznie wyselekcjonowanych osobiście beczek, oddających klasyczny, kwiatowy i elegancki styl destylarni Bruichladdich. Nietorfowa, zamknięta w charakterystycznej, turkusowej butelce. Bruichladdich pod każdym względem. Powstała w 100% ze szkockiego jęczmienia, poddana powolnej destylacji, dojrzewająca tylko w najlepszych beczkach z amerykańskiego dębu u wybrzeży Lochindaal. Whisky ta jest świadectwem jakości wykorzystywanych przez nas składników.

Bruichladdich Islay Barley 2010

Wyjątkowa whisky, o wyjątkowym pochodzeniu, destylowana tylko i wyłącznie z jęczmienia uprawianego na ośmiu rodzinnych farmach położonych na tej samej, odległej wyspie, co destylarnia Bruichladdich.  Szczepy jęczmienia Optic oraz Oxbridge zostały tam zasiane po raz pierwszy w 2009 roku; destylowane na początku 2010 roku, pozwoliły nam otrzymać przejrzysty, bogaty i pełny słodowego aromatu destylat, który dojrzewał w beczkach po burbonie oraz francuskich winach, w naszych magazynach na brzegach zatoki Loch Indaal.

Bruichladdich Black Art 06.1

Black Art, seria cuvee, pochodząca z destylarni Bruichladdich. Każda edycja to indywidualnie selekcjonowane, wyjątkowe beczki ze wszystkich zakątków naszych magazynów, beczki których istnienie było pilnie strzeżoną tajemnicą Master Distillerów, Jim McEwana oraz jego następcy Adama Hannetta. Beczki które wymagały wyjątkowego nadzoru i wyjątkowej troski. To zestawienie pozostanie największym sekretem Master Distillera.

Aktualności

CEDC International rozszerza portfel marek Remy Cointreau

CEDC International rozszerza portfel marek Remy Cointreau

Bruichladdich 20-12-2018
Zakończenie 2018 roku będzie wyjątkowe dla wszystkich poszukających niezwykłych doznań smakowych.
CEDC International z tytułem TOP Pracodawcy Polski Wschodniej 2018!

CEDC International z tytułem TOP Pracodawcy Polski Wschodniej 2018!

09-10-2018
Podczas uroczystej gali finałowej tegorocznej edycji Wschodniego Kongresu Gospodarczego, która odbyła się 3 października w Białymstoku, producent Żubrówki został nagrodzony prestiżowym tytułem za opartą na tradycji produkcję i odpowiedzialną, opartą na współpracy kulturę organizacyjną.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.