Nasze produkty

Cinzano Bianco
Cinzano Rosso
Cinzano Extra Dry
Cinzano Rosé
Cinzano Gran Dolce

Cinzano Bianco

Cinzano Bianco jest delikatnym, słodkim, włoskim wermutem. Jest wyśmienitą propozycją dla tych, którzy cenią relaks w towarzystwie prawdziwych przyjaciół.

Cinzano Rosso

Cinzano Rosso to kwintesencja smaku czerwonego wina z wyraźną nutą przypraw i ziół. Kompozycja idealna zarówno na spotkania z przyjaciółmi, jak i na romantyczne kolacje we dwoje.

Cinzano Extra Dry

Cinzano Extra Dry cenione jest za swój wyrafinowany, wytrawny smak. Idealnie pasuje do ludzi, którzy wiedzą czego oczekują od życia.

Cinzano Rosé

Cinzano Rose to różowe włoskie wino, którego delikatny smak wzbogacony jest aromatem starannie dobranych ziół i przypraw. Ten lekki, aromatyczny wermut, wzbudzi uśmiech zadowolenia na każdej twarzy.

Cinzano Gran Dolce

Cinzano Gran Dolce to białe, lekkie, słodkie wino musujące. Otrzymywane jest z najszlachetniejszych winogron z wyselekcjonowanych winnic na terenie Włoch. Zapewni wyjątkową oprawę każdej uroczystości.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.