Nasze produkty

Grant's Family Reserve
Grant's Ale Cask
Grant's Sherry Cask
Grant's Master Blender's Edition
Grant's 12 Year Old
Grant's 18 Year Old
Grant's 25 Year Old
Grant's Signature
Grant's Select Reserve

Grant's Family Reserve

Najpopularniejsza whisky z rodziny Grant’s, produkowana od 1898 roku według tej samej, unikalnej receptury.

Grant's Ale Cask

Jedyna szkocka whisky, która dodatkowo leżakuje w beczkach po tradycyjnie warzonym piwie Edinburgh Ale.

Grant's Sherry Cask

Wariant, który dodatkowo dojrzewa w beczkach po sherry.

Grant's Master Blender's Edition

Wyjątkowy, limitowany blend, wyróżniający się większą zawartością single malt oraz wyższą zawartością alkoholu.

Grant's 12 Year Old

Jedyny blend, który poddawany jest dodatkowemu procesowi łączenia w kadziach, co zapewnia niezwykłe bogactwo smaku.

Grant's 18 Year Old

Wielokrotnie nagradzany, 18-letni wariant marki.

Grant's 25 Year Old

Jedyny w swoim rodzaju blend klasy ultra premium, leżakujący przez minimum 25 lat i składający się z 25 najbardziej utytułowanych whisky jęczmiennych i zbożowych.

Grant's Signature

Wyróżnia ją wyższa zawartość whisky single malt: słodsza i delikatniejsza niż podstawowy wariant Grant’s, zachowująca swój szkocki charakter.

Grant's Select Reserve

Grant’s Select Reserve to whisky premium o wysokiej zawartości single malt. To pierwszy wariant z portfolio Grant’s o harmonijnie słodkim i jednocześnie bogatym, torfowym smaku. Jest unikalną kompozycją z nutami świeżych owoców, subtelnych przypraw i dymnego torfu - wszystko to otoczone słodyczą wanilii. Złożona kombinacja smaków została doceniona i uhonorowana złotym medalem w konkursie The Global Scotch Whisky Masters 2015.

Grant's

Historia

Wyjątkowość szkockiej whisky Grant’s podkreśla fakt, że od 1887 roku jest ona owocem pracy wielu pokoleń tylko jednej rodziny – Grant. Tradycja, pasja i pilnie strzeżona, od lat niezmieniana receptura sprawiają, że trunek ten doceniany jest na całym świecie. To prawdziwe płynne złoto.

Grant's

Innowacyjny kształt butelki Grant’s

Charakterystyczna, trójkątna butelka została zaprojektowana w roku 1957 przez Hansa Schlegera - jednego z czołowych niemieckich projektantów XX wieku. Dlaczego wybrany został kształt trójkąta? Symbolizuje on szkocką wodę, powietrze.

Grant's

Beczki

Minimum trzyletnie leżakowanie odbywa się w starannie wyselekcjonowanych dębowych beczkach po bourbonie lub winie sherry. To pozwala wydobyć smak whisky podczas jej dojrzewania i uczynić go niezwykle intensywnym.

Grant's

Wytwarzanie

Whisky Grant’s od lat wytwarzana jest według jednej receptury, która łączy w sobie 3 bardzo ważne składniki: szkocki jęczmień, najczystszą wodę ze źródła na Wzgórzach Conval i świeże powietrze z Dufftown. Komponowana jest ze starannie dobieranych whisky zbożowych.

Proponowane koktajle

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.