Nasze produkty

Remy Martin VSOP Mature Cask Finish
Remy Martin Coeur de Cognac
Remy Martin XO
Remy Martin Louis XIII

Remy Martin VSOP Mature Cask Finish

 Mature Cask Finish jako klasyk umieszczony zostaje do finałowego rocznego leżakowania w 20-to letnich, używanych beczkach z dębu Limousin. To specjalne leżakowanie daje koniakowi wyraźną owocową nutę smakową, jak również szczególny balans aromatów. Barwę trunku określić można jako miedziane złoto, zaś aromaty skoncentrowane są wokół nuty brzoskwini, moreli, fiołków, róży oraz słodkiej wanilii. Mature Cask Finish cechuje jedwabna tekstura, perfekcyjna harmonia oraz godna uwagi okrągłość smaku.

Remy Martin Coeur de Cognac

Ten szlachetny trunek posiada nieoczekiwanie łagodny i owocowy smak. Coeur de Cognac łączy w sobie nuty smakowe dojrzałych letnich owoców z wyrazistością i delikatnością perfekcyjnie dojrzałego koniaku. Niewyobrażalnie łagodny smak powstaje dzięki wyselekcjonowaniu najlepszych winogron z serca regionu, specjalnemu procesowi destylacji oraz dłuższemu leżakowaniu w nowych beczkach. Coeur de Cognac to doskonałość i zmysłowość. Mieni się bursztynowo złotym kolorem, wyróżnia go smak letnich owoców i dojrzałych moreli, zaś finisz jest długi i niezwykle łagodny.

Remy Martin XO

Jest idealnym koniakiem dla smakoszy, którzy poszukują tego co najlepsze. Tworzą go destylaty pochodzące w 85% z regionu Grande Champagne. Całość zamknięta jest w butelce przypominającej promienie słońca i podkreślającej głęboki, bursztynowozłoty kolor trunku. W Remy Martin XO można odnaleźć smak ciepłych i wyrazistych aromatów oraz długiej i aksamitnej trwałości smaku. Remy Martin XO jako kompozycja z ponad 350 różnych destylatów jest skalą porównawczą perfekcyjnej przyjemności. Na aromat składają się się kwiatowe nuty jaśminu i irysu. Po nich następują głębokie tony dojrzałych fig, świeżo mielonego cynamonu oraz kandyzowanej pomarańczy. Tym niepowtarzalny koniakiem możemy się rozkoszować nawet 15 minut po degustacji.

Remy Martin Louis XIII

Rémy Martin Louis XIII Grande Champagne jest niekwestionowanym królem wśród koniaków. W ekskluzywnej butelce z wyjątkowego kryształu Baccarat, zdobionej 24-karatowym złotem umieszczono kompozycję eaux-de-vie w całości pochodzących z Grande Champagne. Wiek najstarszych z nich przekracza 100 lat. Najznamienitsza kreacja Rémy Martin na długo pozostawia w pamięci jedwabiste nuty irysa, nieśmiertelnika, lychee oraz suszonych śliwek. Echo jego smaku czujemy nawet godzinę po degustacji. Ciemnozłoty kolor i niezwykle bogaty smak nie mają sobie równych. Ten unikatowy koniak adresowany jest do doświadczonych, wymagających koneserów. Rémy Martin Louis XIII to ulubiony koniak Eltona Johna i Christiana Diora, a także Królowej Elżbiety II. Winston Churchill świętował nim swoje zwycięstwo w wyborach w 1951 roku.

Proponowane koktajle

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.