Nasze produkty

Tequila Sierra Silver
Tequila Sierra Reposado
Tequila Sierra Antiguo
Sierra Milenario Blanco 100% Agawy
Sierra Milenario Añejo 100% Agawy

Tequila Sierra Silver

Jest krystalicznie czysta, aromatyczna i lekko pikantna. Wyśmienicie smakuje podawana w tradycyjny sposób w postaci shotów z cząstką cytryny i szczyptą soli lub też jako najpopularniejsze na świecie drinki – Margarita i Tequila Sunrise.

Tequila Sierra Reposado

Sierra Reposado jest doskonałą propozycją dla amatorów łagodniejszego oblicza tequili. Dzięki leżakowaniu w dębowych beczkach nabiera złocistej barwy i szlachetnego aromatu oraz zdecydowanie lżejszego charakteru. Klasyczną sól i cytrynę można zastąpić egzotycznym cynamonem i pomarańczą.

Tequila Sierra Antiguo

Sierra Antiguo jest tequilą Premium dojrzewającą kilka lat w dębowych beczkach, dzięki czemu zyskuje wyjątkowo głęboki  i szlachetny kolor bursztynu oraz aksamitny, delikatny smak. Butelka stanowi symbol minionych kultur i nawiązanie do bogatej historii obecnych mieszkańców Meksyku. Najlepiej smakuje podawana w klasycznych kieliszkach do tequili lub koniaku – delikatnie ogrzana w dłoni.

Sierra Milenario Blanco 100% Agawy

Sierra Milenario Blanco 100% Agawy doskonałość smaku zawdzięcza wyłącznie ręcznie selekcjonowanym agawom oraz wyjątkowo delikatnej, jednostopniowej destylacji w miedzianych alembikach.

Sierra Milenario Añejo 100% Agawy

Sierra Milenario Añejo 100% Agawy dojrzewa aż 4 lata w unikalnych warunkach starej hacjendy, co gwarantuje wydobycie najszlachetniejszych nut smakowych i niepowtarzalnego aromatu.

Proponowane koktajle

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.