Kunszt tradycji od pokoleń

Naturalne składniki, najlepsze polskie owoce i zboża

Od wieków na polskich stołach

Tradycyjne polskie receptury

Nasze produkty

Soplica Przepalana Klasyczna
Soplica Przepalana z suszem owocowym

Soplica Przepalana Klasyczna

Soplica Przepalana inspirowana jest przepisami na dawne tradycyjne polskie wódki gatunkowe, tzw. „Przepalanki”, których historia sięga XVIII wieku. Sekretem smaku przepalanek było dodanie przepalonego w odpowiedni sposób cukru. Sprawia on, że Soplica Przepalana zyskuje subtelny i delikatny smak, z przyjemną karmelową goryczką oraz piękny, bursztynowy kolor. Taka też jest Soplica Przepalana Klasyczna, charakteryzująca się subtelnym smakiem przełamanym goryczką karmelu.

Soplica Przepalana z suszem owocowym

Soplica Przepalana inspirowana jest przepisami na dawne tradycyjne polskie wódki gatunkowe, tzw. „Przepalanki”, których historia sięga XVIII wieku. Sekretem smaku przepalanek było dodanie przepalonego w odpowiedni sposób cukru. Sprawia on, że Soplica Przepalana zyskuje subtelny i delikatny smak, z przyjemną karmelową goryczką oraz piękny, bursztynowy kolor. Taka też jest Soplica Przepalana Z Suszem Owocowym, odznaczająca się delikatnym, karmelowym smakiem uzupełnionym nutą suszonych, polskich owoców.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.