Siłą Żytniówki jest polski, żytni spirytus, oraz pochodzenie z Podlasia. Słodko-gorzkie warianty Żytniówki cieszą się uznaniem wśród konsumentów i z roku na rok zyskują coraz więcej miłośników. Występuje w pięciu wariantach smakowych, jako Żytniówka Gorzka, Żytniówka Gorzka z Miętą, Żytniówka Gorzka z Cytryną, Żytniówka Gorzka z Pomarańczą i Zytniówka Gorzka z Pigwą.

 

Żytniówka Gorzka

Żytniówka Gorzka

Żytniówka Gorzka

Żytniówka Gorzka

Nasze produkty

Żytniówka Gorzka
Żytniówka Gorzka z Miętą
Żytniówka Gorzka z Cytryną
Żytniówka Gorzka z Pigwą
Żytniówka Gorzka z Pomarańczą

Żytniówka Gorzka

Żytniówka Gorzka to nowy wariant smakowy marki, opracowany specjalnie z myślą o miłośnikach gorzkich alkoholi. Podobnie jak pozostałe warianty tej marki, Żytniówka Gorzka została opracowana i jest wytwarzana w naszym zakładzie w Białymstoku.

Żytniówka Gorzka z Miętą

Żytniówka Gorzka z Miętą to kolejny smakowy wariant znanej i popularnej marki Żytniówka, wzbogacony o orzeźwiający smak mięty. Żytniówka Gorzka z Miętą jest dostępna w pojemnościach 100 ml oraz 200 ml.

Żytniówka Gorzka z Cytryną

Żytniówka Gorzka z cytryną to kolejny smakowy wariant znanej i popularnej marki Żytniówka, wzbogacony o orzeźwiający smak cytryny. Żytniówka Gorzka z cytryną jest dostępna w pojemnościach 100 ml oraz 200 ml.

Żytniówka Gorzka z Pigwą

Pigwa, owoc doskonale znany polskim konsumentom, idealnie pasuje do napojów alkoholowych, dodając nowej Żytniówce Gorzkiej z Pigwą elementu oryginalnej cierpkości.

Żytniówka Gorzka z Pomarańczą

Żytniówka Gorzka z Pomarańczą charakteryzuje się słodko-kwaskowatym, orzeźwiającym smakiem.

Aktualności

Dwa nowe, słodko-gorzkie smaki Żytniówki

Dwa nowe, słodko-gorzkie smaki Żytniówki

Żytniówka Gorzka 22-05-2018
Żytniówka, jedna z najpopularniejszych marek alkoholu w Polsce, korzystając z potencjału segmentu wódek słodko-gorzkich oraz opierając się na aktualnych trendach, wprowadza zmiany w swoim portfolio.
Żytniówka rozszerza smakowe portfolio

Żytniówka rozszerza smakowe portfolio

Żytniówka Gorzka 08-09-2016
Żytniówka, jedna z najpopularniejszych marek alkoholu w Polsce, rozbudowuje swoje portfolio o dwa kolejne smaki: Żytniówka Gorzka z Pigwą i Żytniówka Gorzka z Pomarańczą pojawią się na rynku w połowie września.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.