Załoga Bols prezentuje: Bols Platinum Tiger Eye

18-02-2021

Bols Platinum dynamicznie rozpoczyna nowy rok! Po sukcesach wariantów wódki Bols Platinum: Magma, Titan, Onyx i Quartz, marka powraca z kolejną limitowaną edycją. Bols Platinum Tiger Eye.

Bols Platinum to nowoczesna marka wódki, która już klika lat temu wyznaczyła nowe trendy, stając się pionierem filtracji mineralnej. Kontynuując rozwój w tym obszarze, marka wprowadza nowy wariant, w oparciu o najwyższej jakości wódkę oraz łagodny smak.

 

Nowy wariant, Bols Platinum Tiger Eye, to produkt poddawany innowacyjnej metodzie filtracji Tiger Eye Rock.  Minerał ten cechuje się wytrzymałością oraz wyjątkowymi cechami wizualnymi. Głębia jego barw zmienia się wraz z polaryzacją światła, tworząc charakterystyczny „efekt kociego oka”.

 

"Po sukcesach limitowanych edycji Bols Platinum Magma, Titan, Onyx i Quartz, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem konsumentów, marka nie spoczywa na laurach. Jesteśmy przekonani, że Bols Platinum Tiger Eye, nasza nowa edycja limitowana, stanie się również takim przedmiotem pożądania i spotka się z tak samo entuzjastycznym odbiorem wśród polskich konsumentów. Wierzymy też, że dzięki temu wariantowi umocnimy naszą pozycję wódki numer jeden w segmencie premium" – mówi Kamil Jędrzejewski, Senior Brand Manager marki Bols Platinum.

 

Marka Bols Platinum nierozerwalnie łączy się ze światem męskich wyzwań, przygód i przyjaźni, zgodnie z hasłem – Załoga Bols: Odwaga. Emocje. Przyjaźń. Załogę Bols tworzą ekipy bliskich przyjaciół, którzy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na wzajemne wsparcie. Lubią oni podejmować wyzwania w poszukiwaniu najbardziej autentycznych i ekscytujących doświadczeń, bo nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. To właśnie dla nich powstał kolejny nowy wariant Bols Platinum – Bols Platinum Tiger Eye.

 

Wprowadzenie Bols Platinum Tiger Eye wspierane będzie konkursem Załogi Bols dla konsumentów, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Ponadto, wejście nowego wariantu marki na rynek wspierane będzie działaniami PR oraz w mediach społecznościowych i materiałami POS.

 

Rekomendowana cena Bols Platinum Tiger Eye w handlu tradycyjnym to 36,99 zł za opakowanie 700ml.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.