Nowe warianty Rajskiej Cytrusówki

16-02-2021

W lutym rodzina Rajskiej Cytrusówki powiększa się o dwa kolejne warianty. Rajska Cytrusówka Cytryna z Marakują oraz Cytryna z Melonem uwodzą smakiem tropikalnych owoców, przenosząc konsumentów w klimat rajskich plaż, w nastroju wakacyjnego relaksu.

Wódki smakowe są coraz ważniejszym segmentem rynku. Konsumenci chętnie wybierają lżejsze produkty, o niższej zawartości alkoholu i owocowych, mniej wytrawnych smakach. Wśród alkoholi smakowych coraz większym zainteresowaniem cieszą się smaki cytrusowe i egzotyczne. Dlatego też, wychodząc naprzeciw rynkowym trendom, Rajska Cytrusówka rozszerza swoje portfolio o kolejne dwa smaki. Cytryna z Marakują – wcześniej dostępna tylko w jednej sieci, teraz rozszerza swoją dostępność na cały rynek tradycyjny, a kolejnym wariantem jest Cytryna z Melonem.

 

"Dzięki naszym nowościom chcemy przenieść konsumentów w klimat rajskich wysp, gdzie mogą się zrelaksować i poczuć orzeźwiający smak owoców cytrusowych" – mówi Wioleta Chmielewska, Brand Manager Rajskiej Cytrusówki. "Nasze nowe warianty to dwa smaki na bazie cytryny – podobnie jak poprzednie, dopełnione drugim egzotycznym smakiem" – dodaje Chmielewska. 

 

Nowe warianty Rajskiej Cytrusówki bazują na składnikach wysokiej jakości: orzeźwiającej cytrynie i egzotycznych owocach, których odpowiednie zbalansowanie tworzy wyjątkowy smak i naturalny kolor.

 

Rajska Cytrusówka Cytryna z Marakują to połączenie egzotycznego, słodko-kwaśnego owocu marakui z orzeźwiającą cytryną. To niebanalny smak, który orzeźwia i pozwala spędzić chwile relaksu w towarzystwie tropikalnych owoców. Rajska Cytrusówka Cytryna z Melonem to orzeźwiający duet, gdzie rześki smak cytryny uzupełnia przyjemna i słodka nuta melona. Ten słoneczny mix pozwoli przenieść się myślami na rajską wyspę.

 

Rajska Cytrusówka Cytryna z Marakują dostępna jest od początku lutego w sklepach handlu tradycyjnego, zaś Rajska Cytrusówka Cytryna z Melonem również dostępna w sprzedaży od początku lutego, w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego. Obie nowości można nabyć w butelkach o pojemności 100, 200 i 500ml. 

 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.