Różowe inspiracje Carlo Rossi Pink Moscato na Fashion Week Poland

16-04-2015

16 kwietnia, podczas specjalnego pokazu Carlo Rossi, po raz pierwszy w historii Fashion Week Poland na wybiegu pojawiły się blogerki modowe, prezentując autorskie stylizacje, inspirowane nowym wariantem Carlo Rossi Pink Moscato.

Blogerki modowe, których lookbooki codziennie śledzą setki tysięcy kobiet: Splendor by Claudia - jedyna Polka z listy najlepiej ubranych 2014 magazynu Vanity Fair, ShinySyl - blogerka 2014 roku magazynu Avanti, Must Have Fashion - autorka pierwszej książki o modowych blogerkach, Art You Ready, Catewalk, Lady Petite oraz Siostry Bukowskie, zaprezentowały na jednym wybiegu różowe wariacje na temat nadchodzących trendów, zainspirowane nowym winem Carlo Rossi Pink Moscato.

Zapowiedzią dnia różowych inspiracji na Fashion Week Poland był post na blogu Maffashion, która z tej okazji również przygotowała stylizację zainspirowaną winem Carlo Rossi. W projekt zaangażowała się także Jessica Mercedes, obecna na widowni w czasie pokazu w swojej stylizacji. Częścią pokazu Carlo Rossi Pink Moscato był występ Honoraty Skarbek, wykonującej przebój „Damy radę” z najnowszego albumu „Puzzle”. Kreacja sceniczna piosenkarki również inspirowana była różową, słodką nowością od Carlo Rossi.

Zapraszając do współpracy blogerki chcieliśmy pokazać, że świat mody to nie tylko projektanci i oświetlone fleszami wybiegi, ale przede wszystkim kobiety, które na blogach modowych poszukują inspiracji do swoich codziennych stylizacji. Z myślą o tych kobietach wprowadzamy wyjątkowe wino Carlo Rossi Pink Moscato i tworzymy z blogerkami  specjalny projekt różowych inspiracji - powiedział Adam Jęda, Senior Brand Manager Carlo Rossi.

Pokaz Carlo Rossi był jednym z najbardziej oryginalnych wydarze pierwszego dnia FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Osiem blogerek, prezetujących różne modowe style, zainspirowane różowym Carlo Rossi Pink Moscato, połączyło się w wyjątkowym modowym show, jakiego w historii pokazów Fashion Week jeszcze nie było.

Marka Carlo Rossi związana jest ze światem mody od 2013 roku, kiedy to po raz pierwszy została sponsorem FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.