Rusza Strefa Jelenia – najlepsze koncerty nad brzegiem Wisły

13-07-2021

Strefa Jelenia powraca i zaprasza na tegoroczną odsłonę w nadwiślańskiej lokalizacji na prawym brzegu Wisły. W każdy weekend, do połowy września, marka Jägermeister zaprasza na mini-festiwal muzyczny z bogatym programem towarzyszących imprez i atrakcji.

Otsochodzi, Kaz Bałagane, Kukon, Miły ATZ, ŻYTO/NOON, Gruby Mielzky, RAU oraz Hałastra na jednej scenie? To możliwe w Strefie Jelenia, która w nowej miejscówce zmienia plan gry na koncertowo-imprezowej mapie wakacyjnej Warszawy. Od 16 lipca do 11 września, na prawym brzegu Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim 379, marka Jägermeister zaprasza fanów sceny rapowej i nowej muzyki miejskiej do wyjątkowej przestrzeni plenerowej. Strefa Jelenia to sezonowa miejscówka działająca od czwartku do niedzieli w godzinach 18:00-4:00. Na publiczność czeka bogaty program koncertowy, niezawodny line-up afterowo-imprezowy oraz wiele dodatkowych atrakcji.

 

Już w piątek, 16 lipca Strefa Jelenia zainauguruje działalność koncertem Kaza Bałagane. Jego charyzma, dosadne metafory i cięty język to doskonały przykład przygotowanych przez organizatorów atrakcji. Przed koncertem Kaza, na publiczność czeka ciekawe odkrycie – na scenie zaprezentuje się undergroundowy skład Hałastra.

 

17 lipca w Strefie Jelenia pojawi się równie wyrazisty artysta, czyli Kukon. Spragniona jego koncertu warszawska publiczność może liczyć na nie lada gratkę – artysta zagra w stolicy po raz pierwszy. Na zakończenie pierwszego weekendu, w niedzielę 18 lipca, na scenie nad Wisłą odbędzie się one-man show, czyli występ RAU. Liryka, humor i eksperymenty, to znaki rozpoznawcze artysty, który zaprezentuje na żywo materiał ze swojej ostatniej płyty „Mieszane uczucia".

 

Równie mocne propozycje zostały zaplanowane na kolejny lipcowy weekend. W piątek, 23 lipca na scenie Strefy Jelenia, po długiej przerwie, zagra w Warszawie GRUBY MIELZKY. Artysta wydał w tym roku album "Do wesela się zagoi", który podbił serca krytyków i publiczności, zaskakując powrotem do korzeni. Koncert w Strefie Jelenia będzie warszawską premierą tego materiału na żywo, dlatego tym bardziej warto obejrzeć to wydarzenie. W sobota, 24 lipca odbędzie się występ Miłego ATZ, znanego z doskonałego muzycznego balansowania i łączenia takich gatunków, jak grime, UK garage i hip-hop.

 

Na piątek 30 lipca planowany jest pierwszy po dłuższej przerwie solowy koncert Otsochodzi. Artysta należy bez wątpienia do najciekawszych polskich twórców sceny muzycznej. Swoją wyjątkową barwą głosu, nieszablonowym flow i skłonnościami do eksperymentów zdążył zaskarbić sobie sympatię nie tylko wymagających krytyków, ale przede wszystkim całej rzeszy fanów.

 

W sobotę, 31 lipca Strefa Jelenia gościć będzie zaskoczenie sezonu, czyli duet ŻYTO/NOON, który wystąpi w Warszawie po raz pierwszy na żywo. Artyści powracają na scenę po dłuższej przerwie. ŻYTO, czyli Michał Żytniak, po wydaniu dwóch płyt w największych hip-hopowych wytwórniach - „Żyto" w 2012 (Asfalt Records) oraz „Wiry" w 2014" (Prosto), porzucił scenę rapową i postanowił skupić się na twórczości malarskiej. Z kolei NOON, czyli Mikołaj Bugajak, po wyprodukowaniu „Muzyki poważnej" w 2004 roku, zostawił stricte rapowe produkcje na wiele lat. Teraz, w 2021 roku, drogi rapera i producenta spotkały się, dzięki czemu obaj wracają po przerwie na scenę. Ich wspólny materiał – „Morza Południowe", wydany pod szyldem ŻYTO/NOON – to fascynujący projekt rapowy, który ukazał się̨ 18 czerwca tego roku nakładem wytwórni Nowe Nagrania. "Album jest pełen życia, powstał na zajawce rodem z 98-ego, a wolność́ tworzenia obrazuje kompletna różnorodność utworów i pełne spektrum BPM" – opowiada o nowym materiale NOON. „Choć́ jest to propozycja momentami wręcz awangardowa, to według mnie, na wskroś́ hip-hopowa. Choć́ nikt jej nie zakładał, to brakowało mi takiej płyty. Mam nadzieje, że wam też". Przed koncertem ŻYTO/NOON przygotowana została niespodzianka, w postaci solowego występu NOONA.

Strefa Jelenia to nie tylko koncerty. Publiczność czekają solidne imprezy z czołówką polskich DJ'ów. W Strefie czekać będą również atrakcje barowe i gastronomiczne, a w barze Jägermeister będzie można wymienić swój bilet na welcome drink. Zapraszamy na koncerty i imprezy już od 16 lipca!

Bilety w cenie 30 zł można kupić na https://goingapp.pl/strefajelenia W cenie biletu wliczony jest jeden drink powitalny.

 

JÄGERMEISTER – STREFA JELENIA

LINE-UP – LIPIEC 2021:

16/07/2021 – Kaz Bałagane + Hałastra

17/07/2021 – Kukon

18/07/2021 – Rau

23/07/2021 – Gruby Mielzky

24/07/2021 – Miły ATZ

30/07/2021 – Otsochodzi

31/07/2021 – NOON + ŻYTO/NOON

Cykl Strefa Jelenia potrwa do 11 września 2021. Kolejne ogłoszenie koncertów: 21 lipca 2021

BILETY I KONCERTY: https://goingapp.pl/strefajelenia

Adres: ul. Wał Miedzeszyński 379

Godziny otwarcia: 18:00-4:00
Czwartek: 18:00-4:00
Piątek: 18:00-4:00
Sobota: 18:00-4:00
Niedziela: 18:00-4:00

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.