Wódki Russian Standard Gold oraz Green Mark w ofercie CEDC

27-07-2021

W lipcu oferta wódek marki Russian Standard na polskim rynku powiększy się o ekskluzywny wariant Russian Standard Gold. CEDC International, lider rynku wódki w Polsce, wprowadza również markę wódki Green Mark w nowym opakowaniu.

Wódka Russian Standard Gold została stworzona z myślą o najbardziej wymagających koneserach tego trunku. Do jej produkcji wykorzystywana jest woda czerpana z utworzonego przez lodowce jeziora Ładoga, znajdującego się w pobliżu Sankt Petersburga. To największe jezioro słodkowodne w Europie dostarcza miękkiej, krystalicznie czystej wody, która jest łączona z najwyższej klasy spirytusem z doskonałej ozimej pszenicy.

 

Wyjątkowa receptura wódki Russian Standard Gold nawiązuje do dawnych przepisów, pochodzących z dalekiej Syberii. Dzięki tej inspiracji, wariant Gold został wzbogacony o  ekstrakt „złotego korzenia", czyli żeńszenia syberyjskiego, który wzbogaca charakter Russian Standard Gold. 

 

Eleganckie wzornictwo wódki Russian Standard Gold, nawiązuje do dziedzictwa marki, związanej z Sankt Petersburgiem – kulturową stolicą Rosji. Unikalna butelka jest ozdobiona charakterystycznym wzorem marki Russian Standard oraz nowoczesną złotą etykietą z wytłaczanym emblematem. Ekskluzywne opakowanie Russian Standard Gold zostało zwieńczone zakrywką typu T-cork, stosowaną w alkoholach z segmentu super i ultra premium.

 

Green Mark – którego nazwa nawiązuje do stosowanego w dawnym Związku Radzieckim specjalnego znaku jakości, którym oznaczano zarejestrowane wódki, po sprawdzeniu i potwierdzeniu najwyższych standardów. Wprowadzona na polski rynek w lipcu odświeżona butelka wódki Green Mark wyróżnia się nową etykietą, z unikalnym numerem identyfikacyjnym każdej butelki. Obecna na rynku od niemal 20 lat marka odświeżyła  również swoje logo.

 

Wódka Green Mark jest dostępna w ponad 30 krajach na całym świecie, a jej roczna sprzedaż w ubiegłym roku wyniosła 20,7 milionów litrów. W Polsce produkt będzie dostępny w pojemności 500ml w sklepach kanału nowoczesnego i tradycyjnego.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.