Absolwent w Transferowni - projekt edukacyjny dla studentów

15-04-2015

CEDC we współpracy z Białostockim Parkiem Naukowo-Technologicznym, rozpoczyna realizację autorskiego programu na rzecz wsparcia społeczności lokalnej w Białymstoku.​

CEDC, we współpracy z Białostockim Parkiem Naukowo-Technologicznym, rozpoczyna projekt Absolwent w Transferowni, skierowany do białostockich studentów ostatniego roku studiów takich, jak inżynieria produkcji, biotechnologia, mechanika i budowa maszyn, logistyka, chemia czy biologia. Podczas dwumiesięcznego projektu, studenci będą pracowali nad rozwiązaniami projektowymi, dotyczącymi zagadnień produkcji oraz technologii żywności. W przygotowaniu ostatecznej prezentacji pomagać będą mentorzy – eksperci reprezentujący zarówno środowisko akademickie, jak również specjaliści z CEDC.

 

Uczestnictwo w projekcie jest doskonałą szansą na zdobycie doświadczenia i zapoczątkowanie kariery zawodowej, dzięki pracy nad realnymi problemami biznesowymi przygotowanymi przez firmę CEDC. Studenci będą pracowali nad jednym z dwóch zadań projektowych  w 3-4 osobowych grupach, rywalizując jednocześnie z pozostałymi grupami o wypracowanie najlepszego rozwiązania. Każdy uczestnik projektu weźmie udział w szkoleniach m.in.: z zakresu kreatywności, networkingu, zarządzania czasem. O zwycięstwie będą decydowały przede wszystkim innowacyjność, przewaga konkurencyjna, a także gotowość wypracowanego rozwiązania do wykorzystania komercyjnego.

 

Nagrodami w projekcie są trzymiesięczne płatne staże w zakładzie CEDC w Białymstoku, a także stypendia o wartości 10.000 zł, do wykorzystania na szkolenia, kursy, studia podyplomowe podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy.

 

Zgłoszenia do projektu są przyjmowane do 24 kwietnia 2015 r. - formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: projekt@bpnt.bialystok.pl. Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na: www.bpnt.bialystok.pl/absolwent-w-transferowni 

 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.