Absolwent z dwoma nowymi, polskimi smakami – Jeżyną i Śliwką

08-09-2016

Absolwent Jeżyna i Absolwent Śliwka to propozycje jednej z najpopularniejszych marek alkoholowych w Polsce; nowe warianty uzupełniają bogate portfolio Absolwenta o tradycyjne smaki polskich owoców.

Jak pokazują dane sprzedażowe,  kategoria wódek smakowych sukcesywnie zyskuje uznanie w oczach konsumentów, którzy coraz chętniej sięgają po trunki o owocowym aromacie, szczególnie w mniejszych opakowaniach. Absolwent Jeżyna i Absolwent Śliwka, nowe propozycje w portfolio marki, to owoce doskonale znane polskim konsumentom. Jeżyna to unikalny, niedostępny dotąd na rynku smak. Ta nowa wódka charakteryzuje się wyraźną, głęboką barwą i naturalnym, lekko cierpkim i orzeźwiającym smakiem. Druga z nowości, Śliwka, to kombinacja słodyczy i kwaskowatości, z lekką goryczą pestki.

 

„Jesteśmy przekonani, że poszerzając ofertę Absolwenta o nowe smaki Jeżyny i Śliwki trafimy w gusta konsumentów. Jak pokazują nasze badania, oczekują oni nowych, unikalnych wariantów, nieznanych dotąd na szerszą skalę w segmencie wódek smakowych. Śliwka i jeżyna, owoce dobrze znane konsumentom , będą idealną propozycją na jesień, kiedy poszukują oni mniej słodkich smaków” - mówi Klaudia Krupicz, Brand Manager marki Absolwent.

 

Wprowadzenie nowych smaków Absolwenta wspierane jest materiałami POS i komunikacją w prasie handlowej. Jeżyna i Śliwka dodatkowo wspierane będą kampanią na Facebooku oraz działaniami PR. 

 

Nowe smaki, Absolwent Jeżyna i Absolwent Śliwka dostępne będą w sprzedaży od końca pierwszej połowy września w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego w pojemościach 100ml i 200ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.