Alkohole z portfolio CEDC znów zwycięskie

19-06-2015

Jurorzy branżowych konkursów rynku FMCG kolejny raz docenili produkty Grupy CEDC - lidera branży alkoholowej w Polsce [1]. Cała rodzina legendarnej Żubrówki, dwa warianty wina Carlo Rossi oraz nalewki Soplicy, zdobyły nagrody konsumentów i detalistów.

Legendarna Żubrówka Bison Grass uhonorowana została tytułem Trunek 20-lecia, w konkursie miesięcznika „Rynki Alkoholowe”, w kategorii krajowych wyrobów spirytusowych. Ponadto, według raportu World’s Top 100 Spirit Brands za rok 2014, Żubrówka jest siódmą najlepiej sprzedającą się marką wódki na świecie oraz najszybciej rosnącą marką w wódkach, w ujęciu globalnym[2]. Uznaniem cieszy się również jej najnowszy wariant, czyli Żubrówka Złota. Ta słodko-gorzka wódka, została wyróżniona nagrodą Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich, branżowego miesięcznika „Hurt i Detal”. Jej wyjątkowy smak i aromat zdobywa na polskim rynku coraz większe uznanie.

W konkursie magazynu „Życie Handlowe”, doceniona została wyjątkowa łagodność oraz unikalna jakość Żubrówki Białej. W kategorii „Wódki czyste”, biały wariant Żubrówki zdobył tytuł Przeboju FMCG 2015. W kategorii „Nalewki i wódki smakowe”, jurorzy tego konkursu uhonorowali nagrodą „Przeboju FMCG 2015” również smaki nalewek Soplicy. Zwyciężyło połączenie doskonałych, tradycyjnych receptur na bazie tylko naturalnych składników.

[1] Ogólnopolska analiza rynku detalicznego styczeń-kwiecień 2015 roku

[2] Raport Shanken’s IMPACT, opublikowany w lutym 2015 roku, World’s Top 100 Spirit Brands, Premium and non-Premium

To jednak nie wszystkie laury, które w ostatnim czasie przypadły markom z portfolio CEDC. W konkursie Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich nagrodzono również lekkie i orzeźwiające wino Carlo Rossi Sweet White Moscato. W organizowanym przez czasopismo „Handel” konkursie dla detalistów Hit Handlu 2015, wino Carlo Rossi California Rose zwyciężyło jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Wina półwytrawne i wytrawne”.

„Jesteśmy niezmiernie dumni, przyjmując kolejne nagrody dla marek z naszego portfolio. Jest to dowód uznania dla CEDC jako lidera rynku alkoholi w Polsce, ale też potwierdzenie siły poszczególnych brandów” – mówi  Leszek Gaweł, Dyrektor Sprzedaży CEDC. „Żubrówka Bison Grass, Żubrówka Złota i wina Carlo Rossi, nagrodzone przez branżę FMCG, są jednymi z najlepiej sprzedających się marek z naszego portfolio. Jest to więc dla nas podwójna radość, ponieważ doceniają nas nie tylko konsumenci, ale również detaliści i eksperci branżowi”.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.