Campari z nową odsłoną kampanii Red Diaries 2019 i filmem „Entering Red” w reżyserii Matteo Garrone

11-01-2019

Kultowy włoski aperitif rozpoczyna 2019 rok tajemniczym filmem „Entering Red”, inaugurującym kolejną odsłonę kampanii Campari Red Diaries. „Entering Red” to nie tylko intrygująca i zaskakująca historia, ale też celebracja kultowego Negroni – charakterystycznego koktajlu bazującego na Campari i obchodzącego w tym roku swoje setne urodziny.

Kampania Campari Red Diaries, która rozpoczęła się w 2017 roku, bazuje na projekcie słynnych kalendarzy Campari – dobrze znanych wszystkim fanom świata mody. Tegoroczna odsłona, nawiązująca do hasła marki, według którego „każdy koktajl opowiada swoją historię”, skoncentrowana jest wokół filmu „Entering Red”. Krótkometrażowy obraz w reżyserii wielokrotnie nagradzanego reżysera i nominowanego do nagrody Oscara w 2019 roku za film „Dogman”, Matteo Garrone, prezentuje ekscytującą podróż prowadzącą przez Mediolan. Jest to miejsce narodzin kultowego aperitifu o intensywnie czerwonym kolorze, uosabiającego intrygującą przygodę jaką jest odkrywanie Campari. Film jest celebracją dwóch prawdziwie włoskich ikon, rozpoznawalnych na całym świecie, a dodatkowego smaku nadaje mu fakt, że odbywa się to w kulminacyjnym dla marki roku. W główne role w filmie wcielili się Ana de Armas, urodzona na Kubie aktorka, jedna ze wschodzących gwiazd kina latynoamerykańskiego  oraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych, włoskich aktorów młodego pokolenia, Lorenzo Richelemy. W obsadzie pojawiają się także gościnnie „czerwone ręce” Campari – sześciu najlepszych barmanów z całego świata, którzy prezentują swoje umiejętności w tworzeniu ikonicznego Negroni.

Nasze koktajle są czymś więcej niż tylko napojem. Każdy z nich opowiada swoją historię, a w tym roku okazja jest wyjątkowa - celebrujemy rocznicę powstania ikonicznego Negroni – mówi Bob Kunze-Concewitz, Dyrektor Generalny Grupy Campari. Kampania Campari Red Diaries ożywi ten koktajl, którego oryginalny przepis w 2019 roku będzie miał już 100 lat. Zabierze też widzów w niezwykłą podróż w świat czerwieni. Legendarna receptura, której Campari jest kluczowym składnikiem, to żywa historia. Wspaniale więc będzie zobaczyć jego ekranizację, wspartą wielkimi talentami aktorów, reżysera oraz barmanów i fanów Campari z całego świata.

Film „Entering Red” będzie miał swoją premierę 5 lutego 2019 roku w Mediolanie, podczas wielkiej gali, po której obędzie się ogólnoświatowa, cyfrowa premiera na  oficjalnym kanale marki Campari w serwisie YouTube.

Campari to współczesny, przyciągający uwagę klasyk. Receptura, która pozostaje niezmieniona, powstała w Novarze w 1860 r. i jest podstawą kilku najbardziej znanych na świecie koktajli. Campari to napój alkoholowy uzyskiwany z naparu z gorzkich ziół, aromatycznych roślin oraz owoców zmieszanych z alkoholem i wodą. Dzięki żywemu, czerwonemu kolorowi, intensywnym aromatom i inspirującemu smakowi Campari stanowi od zawsze synonim intrygującej przyjemności, rozwijającej się w urzekające smakowe doświadczenie. Wartości te uczyniły markę Campari sławną na całym świecie jako symbol pełnego pasji włoskiego stylu i doskonałości.

Więcej informacji dostępne będzie na oficjalnych kanałach mediów społecznościowych marki.

Kulisy powstawania filmu „Entering Red” można obejrzeć już teraz w serwisie YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=NvdWLSBQg-g

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.