CEDC rozszerza portfolio marek agencyjnych o Aperol, Wild Turkey i Glen Grant

13-02-2014

Wraz z początkiem roku 2014 rozszerzyła się oferta produktów agencyjnych, dostępnych w ofercie Grupy CEDC – wiodącego producenta i importera napojów alkoholowych. Nowe produkty pochodzą z portfolio grupy Campari, jednego z globalnych liderów na rynku brown spirits oraz aperitifów.

Nowości w ofercie CEDC to znany bourbon Wild Turkey, szkocka whisky Glen Grant, jak również popularny aperitif Aperol.

Aperol to znany na całym świcie aperitif, o unikalnym słodko-gorzkim smaku. Ten produkowany od 1919 roku trunek, jest połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Jego receptura pozostaje niezmienna od samego początku wytwarzania. Jest to jedna z najszybciej rosnących marek alkoholi na świecie, która może poszczycić się czterokrotnym wzrostem sprzedaży od 2003 roku. Flagowym drinkiem jest Aperol Spritz, składający z się z Aperolu, prosecco, wody gazowanej i plastra pomarańczy.

Wild Turkey to burbon o ponad 150-letniej tradycji, produkowany w amerykańskim stanie Kentucky. Powstaje w destylarni, założonej w 1869 roku przez rodzinę Ripy, na wzgórzach zwanych „Wild Turkey Hill” w Lawrenceburgu.

Wild Turkey otrzymał swoją nazwę w 1940 roku, kiedy zarządca destylarni zabrał ze sobą zapas tego alkoholu na polowanie z przyjaciółmi na dzikie indyki (ang. wild turkeys). Burbon Wild Turkey, o zawartości alkoholu 50,5%, jest wyjątkowym trunkiem, między innymi ze względu na fakt, że jest starzony minimum 6 lat i destylowany według najwyższych norm jakości.

Glen Grant to znana na całym świecie szkocka whisky Single Malt. Historia tego trunku sięga lat 40. XIX wieku; jest destylowany, starzony i butelkowany w samym sercu Szkocji. Do produkcji Glen Granta używa się wyłącznie wody źródlanej, pochodzącej z najczystszych, górzystych terenów Szkocji. Glen Grant to najlepsza szkocka whisky typu Single Malt, według Whisky Bible 2013 Jima Murray’a.

Wszystkie nowości w agencyjnym portfolio Grupy CEDC dostępne są w handlu nowoczesnym i tradycyjnym.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.