CytryNOWE lato z Soplicą

14-05-2019

Soplica, lider kategorii alkoholi smakowych na polskim rynku, z impetem wchodzi w letni sezon. Marka przygotowała aż trzy nowe warianty dla wszystkich fanów orzeźwiających smaków.

Soplica nieprzerwanie od ponad 125 lat gości na polskich stołach, dostarczając najwyższej jakości doznań smakowych. Jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych marek alkoholowych w Polsce, cały czas nie zwalnia jednak tempa. Od 2016 roku Soplica jest niekwestionowanym liderem rynku wódek smakowych. Co roku wprowadza do swojej oferty nowe warianty i odkrywa przed konsumentami często zapomniane smaki tradycyjnych, polskich owoców. Z początkiem czerwca Soplica pojawi się na sklepowych półkach z nową linią smakową, w trzech innowacyjnych wariantach, doskonałych na sezon wakacyjny. Nowe smaki Soplicy: Soplica Cytryna-Mięta, Soplica Cytryna-Pigwa i Soplica Cytryna-Malina to rześkie alkohole łączące lekki, orzeźwiający smak cytryny z popularnymi wśród polskich konsumentów owocami i ziołami.

Soplica ma już ponad 30% udziałów w segmencie wódek smakowych i pozostaje jego niekwestionowanym liderem. Jednak ze względu na nalewkowy charakter marki, Soplica uchodzi za produkt sezonowy, chętniej wybierany przez konsumentów w chłodniejszych miesiącach – mówi Klaudia Krupicz, Senior Brand Manager Soplicy. Dlatego też, wsłuchując się w głosy fanów naszej marki, postanowiliśmy otworzyć się również na bardziej orzeźwiające smaki. Wierzymy, że nowe warianty – Soplica Cytryna-Mięta, Soplica Cytryna-Pigwa i Soplica Cytryna-Malina, staną się hitem tego lata, a nasza marka zdobędzie serca jeszcze większej rzeszy konsumentów.

Nowe Soplice Cytrynowe uzupełnione zostały o starannie wybrane smaki tradycyjnych polskich ziół i owoców: orzeźwiającej mięty, aromatycznych i cierpkich owoców pigwy oraz słodkich, soczystych  malin. To połączenie zapewnia im kwaskowaty, rześki smak i niespotykany aromat. Lekki charakter nowych wariantów Soplicy podkreślony jest też  zmianami opakowania. Niezmienny pozostaje ikoniczny kształt butelki Soplicy a także logotyp marki. Odrębność nowej linii podkreślają duże, centralnie umieszczone cytryny oraz lekkie, rycinowe grafiki na dole etykiet, odwołujące się do drugiego smaku dopełniającego bazowy.

Wprowadzenie do sprzedaży nowych, orzeźwiających wariantów Soplicy wspierane będzie materiałami POS, specjalnymi ekspozycjami w sklepach, kampanią digitalową, letnimi eventami i działaniami PR. Wszystkie trzy smaki będą dostępne w szerokiej dystrybucji od pierwszej połowy czerwca w butelkach o pojemności 100, 200 i 500ml.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.