Gancia – esencja włoskiego stylu już w Polsce!

27-08-2014

Gancia to marka oryginalnych włoskich win musujących i wermutów; ta wielbiona przez koneserów na całym świecie marka, właśnie wkracza na polski rynek.

Gancia to pierwsze włoskie wino musujące, którego historia sięga aż 1850 roku. To właśnie wtedy, w miasteczku Canelli we Włoszech, Carlo Gancia założył firmę. House of Gancia jest miejscem, które w roku 1865 zrodziło pierwsze włoskie wino musujące – Moscato Champagne. Niespełna 30 lat później światło dzienne ujrzał pierwszy Vermouth Bianco, również jako pierwszy na świecie. Te fakty czynią z marki Gancia prekursora włoskiego winiarstwa. Do dziś Gancia podbiła gusta koneserów w ponad sześćdziesięciu krajach globu. Wśród najpopularniejszych win marki znajdują się Prosecco oraz Asti, powstające według tradycyjnych receptur we wnętrzach Hause of Gancia, wpisanego na listę światowego dziedzictwa Unesco.

Gancia Prosecco, to oryginalne włoskie wino musujące, stworzone ze starannie wyselekcjonowanych winogron szczepu Glera. Słomkowa barwa ze złotymi refleksami, cytrusowy aromat z nutą świeżo pieczonego chleba oraz letnie słońce zaklęte w subtelnych bąbelkach, idealnie oddają tożsamość Gancia Prosecco. 

Delikatnie wytrwany, najmodniejszy smak lata, doskonały jako aperitif lub składnik stylowych koktajli jest również świetnym dopełnieniem lekkich makaronów, dań z ryżu, świeżych serów oraz owoców morza. Dobrze schłodzone Gancia Prosecco pozwoli nie tylko doświadczyć jego zrównoważonego smaku, ale również podkreśli wyjątkowość każdej chwili.

Gancia Prosecco to idealny kompan do słonecznej celebracji lata, jesiennych spotkań z przyjaciółmi, zimowego świętowania Nowego Roku i karnawału czy przywitania pierwszych promieni wiosny. Wina Gancia są wybierane przez wielbicieli włoskiego stylu życia, dla których każda chwila w towarzystwie przyjaciół jest wyjątkowa i zasługuje na specjalną oprawę

Dystrybutorem marki Gancia na rynku polskim jest firma CEDC.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.