Idealny smak wódki Palace powraca w nowej odsłonie

01-12-2015

Opakowanie inspirowane Pałacem Branickich; w środku łagodny, kremowy smak i lekko słodkawy aromat wódki, produkowanej na bazie ziemniaczanego spirytusu - wódka Palace właśnie pojawia się na rynku w nowej, idealnej odsłonie.

Barokowy Pałac Branickich w Białymstoku, nazywany „Wersalem Północy” lub „Wersalem Podlasia”, w czasach swojej świetności słynął z elegancji i prestiżu. Charakter wódki Palace jest dokładnym odzwierciedleniem tych cech. 

Kształt jej nowego opakowania nawiązuje do XVII-wiecznych, pałacowych kolumn. Minimalistyczny design etykiety, prezentuje charakterystyczną bryłę Pałacu Branickich. Zarówno na butelce jak i na zmienionej, niebiesko-srebrnej nakrętce, widnieje data 1697. Jest to rok, w którym Hetman Branicki ukończył budowę swojej rezydencji. Najbardziej wymagający konsumenci docenią również samą zawartość nowego opakowania. Kryje ono idealny smak wódki Palace, z lekką słodyczą i aromatem, osiąganymi dzięki zastosowaniu w produkcji spirytusu ziemniaczanego najwyższej próby czystości.

„Wprowadzając nową odsłonę wódki Palace na rynek wpisujemy się w obserwowany od pewnego czasu trend premiumizacji, charakteryzujący się są najwyższą jakością, prestiżem, a także unikalnością, która charakteryzuje wódki ziemniaczane. Jesteśmy pewni, że  konsumenci docenią smak i nowe, eleganckie opakowanie tej wódki” – mówi Maciej Kwaśniewski, Brand Manager marek premium.

Wprowadzenie na rynek wódki Palace wspierane będzie materiałami POS w sklepach oraz specjalnymi zawieszkami na butelkach, informującymi o dziedzictwie i historii Pałacu Branickich oraz o spirytusie ziemniaczanym. Kampania dodatkowo wspierana jest działaniami PR oraz komunikacją w prasie handlowej.

Na półkach sklepowych wódka Palace pojawia się w grudniu.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.