Jak domówka, to Żubrówka!

22-06-2015

Spotkania ze znajomymi w domu, w ogrodzie czy przy grillu – Żubrówka Bison Grass jest wybierana na takie okazje aż przez 89% konsumentów. Jeśli więc domówka, to nie może zabraknąć na niej Żubrówki!

„Domówka? Żubrówka!” to nowe hasło marki, zachęcające do tworzenia nowych, orzeźwiających drinków na bazie tej legendarnej wódki. Bisoniada, Żubrownik, Sour Żu, Żujito, Cyderek czy Rześki Poranek – to niektóre spośród kilkunastu propozycji nowych koktajli. Dzięki nim każda domówka będzie niezapomniana. Propozycje te pozwolą bowiem wcielić się w rolę barmana i zaskoczyć gości nowatorskimi, słodko-wytrawnymi smakami. Wszystkich zaskoczy także limitowana edycja butelki Żubrówki Bison Grass 500 ml z odświeżoną szatą graficzną, charakterystycznym żubrem oraz przepisami na drinki na specjalnych zawieszkach, dołączonych do butelki.

„Kampanią „Domówka? Żubrówka!” udowadniamy, że mocno zakorzeniona w tradycji Żubrówka Bison Grass, stanowi idealną propozycję do miksowania. Potwierdzają to badania – aż 2/3 konsumentów spożywa tę wódkę w drinkach” – mówi Katarzyna Sowa, Junior Brand Manager marki Żubrówka Bison Grass. „Limitowana edycja butelki 500 ml podkreśla towarzyski charakter tej wódki. Konsumenci otrzymują jednocześnie przepisy na kilkanaście zupełnie nowych, łatwych do wykonania i orzeźwiających koktajli na bazie Żubrówki Bison Grass. Z pewnością sprawią one, że każde, letnie spotkanie w gronie przyjaciół nabierze teraz innego wymiaru".

 

 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.