Laureat Oscara w kolejnej odsłonie kampanii burbonu Wild Turkey

29-09-2017

Wild Turkey, legendarna marka burbonu, rozwija współpracę z laureatem Oscara, Matthew McConaughey, który wcielił się w role aktora i reżysera, prezentując kolejny spot reklamowy w ramach globalnej kampanii „It’ll find You”.

Laureat Oscara, Matthew McConaughey, objął stanowisko dyrektora kreatywnego Wild Turkey w 2016 r. Od tego czasu urzeczywistnia i odkrywa na nowo własną wizję marki w kolejnych odsłonach kampanii.

Obecnie stanął na czele działań reklamowych legendarnego burbonu w ramach globalnej kampanii marketingowej pod hasłem „It’ll find You” (ang. „sam Cię znajdzie”) i zaprezentował drugi spot reklamowy ze swoim podwójnym udziałem - jako aktora i reżysera. Nowy spot telewizyjny pokazuje spokój, niewymuszoną swobodę i autentyczność marki - mówi McConaughey. Lata temu, gdy poznałem Jimmy’ego i Eddiego Russellów, mistrzów destylacji Wild Turkey i twórców legendy tej marki, od razu wiedziałem, że Wild Turkey ma coś w sobie. Russellowie nie boją się robić rzeczy tak jak trzeba, nawet jeśli wybrana przez nich droga nie jest najłatwiejsza. Nie zmieniają receptury, żeby dostosować się do chwilowych trendów. Jeśli w swoim życiu kierujesz się podobnymi zasadami, zrozumiesz hasło marki. Wild Turkey sam Cię znajdzie, tak jak spełnienie osiągają ci, którzy pozostają wierni sobie.

Nowy spot emitowany na całym świecie w ramach globalnej telewizyjnej, prasowej i internetowej kampanii reklamowej można obejrzeć pod linkiem https://youtu.be/QNpfJNaRPGo.

Włączenie Matthew do rodziny Wild Turkey było najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć – mówi Bob Kunze-Concewitz, dyrektor generalny grupy Campari, która jest właścicielem marki Wild Turkey. Ucieleśnia on ducha marki. Pozwolił on również milionom ludzi poznać niezachwianą dumę i niezmienną jakość burbonu Wild Turkey.

Wild Turkey to przykład prawdziwego burbonu rodem z Kentucky. Alkohol o ponad 150-letniej tradycji, powstaje w destylarni założonej w 1869 roku przez rodzinę Ripy, na wzgórzach zwanych Wild Turkey Hills w Lawrenceburgu. To wyjątkowy trunek nie tylko ze względu na swoją wieloletnią tradycję, ale także proces wytwarzania i doskonałą recepturę. Swój szlachetny charakter zawdzięcza między innymi temu, że jest starzony minimum 6 lat i destylowany według najwyższych norm jakości. Z wyróżniającą go, zwiększoną zawartością procentową alkoholu, od lat cieszy się mocną pozycją wśród amerykańskich whiskey, a jego niezmiennej receptury od lat pilnuje legendarna rodzina Russellów.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.