Legendarna marka z nowym Brand Ambasadorem

29-01-2019

Żubrówka, największa polska marka wódki na świecie, przedstawia swojego nowego Brand Ambasadora. Został nim Dawid Bujar, utytułowany barman z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dawid będzie oficjalnym przedstawicielem Żubrówki Bison Grass i Żubrówki Czarnej na polskim rynku.

Dawid Bujar od 20 lat związany jest z branżą gastronomiczną, od kilkunastu lat będąc aktywnym barmanem. Przez ten czas umiejętnie łączył rozwój w dziedzinie miksologii z posadami managerskimi w rozmaitych lokalach, głównie na południu Polski. W trakcie swojej kariery z powodzeniem brał też udział w wielu konkursach barmańskich. Do jego największych osiągnięć zdecydowanie należy zwycięstwo w polskich eliminacjach konkursu Belvedere World Cocktail Competition oraz 4. miejsce w międzynarodowym finale tego wydarzenia, organizowanym w Londynie w 2007 roku. Ponadto, Dawid może się pochwalić 3. miejscem w konkursie Calvados Trophy 2012 i 2. miejscem w projekcie Bacardi Experto de Ron, organizowanym w 2011 roku. Dawid jest też dynamicznym aktywistą branży gastronomicznej i miksologicznej, współtworzącym wiele lokalnych projektów, jak np. Silesian Mixologist, serię wieczorów koktajlowych Speak Easy, czy warsztaty barmańskie w trakcie festiwali Tauron Nowa Muzyka i Sztauwajery.

Na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z Dawidem – mówi Monika Grudniak, Junior Brand Manager marki Żubrówka Czarna. Obserwując jego pracę za barem, kunszt, wysiłek i zaangażowanie którymi się wyróżnia, postanowiliśmy zacieśnić naszą współpracę i zaprosić go do objęcia stanowiska polskiego Brand Ambasadora Żubrówki Bisonn Grass i Żubrówki Czarnej. Ogromnie cieszymy się, że Dawid przyjął tę nominację i wierzymy, że wspólnie z nim uda nam się jeszcze skuteczniej krzewić dziedzictwo naszej legendarnej marki wśród polskich barmanów i konsumentów.

Z CEDC International, właścicielem marki Żubrówka w Polsce, Dawid ściśle współpracuje już od 2015 roku. W 2017 roku został ambasadorem nowego programu barmańskiego Bison Grassuje, skierowanego do barmanów z całej Polski, którzy mogli podejrzeć proces produkcyjny naszej wódki w jej mateczniku, czyli w zakładzie produkcyjnym w  Białymstoku. Od tego roku Dawid obejmie oficjalnie stanowisko polskiego Brand Ambasadora Żubrówki Bison Grass i Żubrówki Czarnej, angażując się w jeszcze więcej projektów i aktywności, jednocześnie wspomagając Przemysława Matuszewskiego, Global Brand Ambasadora marki Żubrówka, w jego codziennych obowiązkach w kraju.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.